MÉRKŐZÉS
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Grúzia
12.01.89, 35 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Olaszország
10.12.96, 27 Életkor
Egyesült Királyság
14.07.84, 39 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Columbia
22.03.97, 27 Életkor
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Martina Colmegna/Maria Herazo Gonzalez - Egymás elleni mérkőzések
Sofia Shapatava form & Martina Colmegna form
Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - Utolsó mérkőzések
W35 Solarino - Szőnyeg |
15.03.24 Középdöntő | vs. Weronika Falkowska/Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
14.03.24 Negyeddöntő | vs. Daria Khomutsianskaya/Ekaterina Maklakova | 3-6, 6-4, 10-1 | | a mérkőzés részlete |
13.03.24 1. forduló | vs. Julie Adele Bedard/Emily Meng | 6-3, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W35 Solarino - Szőnyeg |
07.03.24 Negyeddöntő | vs. Martyna Kubka/Chia Yi Tsao | 3-6, 6-77 | | a mérkőzés részlete |
05.03.24 1. forduló | vs. Mariya Kostyuk/Katrina Scott | 6-3, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
W35 Antalya - Salak |
23.02.24 Középdöntő | vs. Martha Matoula/Dimitra Pavlou | 6-2, 6-76, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
22.02.24 Negyeddöntő | vs. Oleksandra Oliynykova/Anastasiya Soboleva | 6-3, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
20.02.24 1. forduló | vs. Ayla Aksu/Ena Kajevic | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
W35 Antalya - Salak |
17.02.24 Negyeddöntő | vs. Nuria Brancaccio/Tara Wurth | 2-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
16.02.24 1. forduló | vs. Lucie Havlickova/Tereza Kucerova | 6-3, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W35 Antalya - Salak |
06.02.24 1. forduló | vs. Anastasia Zolotareva/Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
W35 Naples - Salak |
17.01.24 1. forduló | vs. Rasheeda Mcadoo/Anna Sinclair Rogers | 3-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
W25 Solarino - Szőnyeg |
17.11.23 Döntő | vs. Angelica Moratelli/Lisa Pigato | 3-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
16.11.23 Középdöntő | vs. Samira De Stefano/Virginia Ferrara | 5-7, 6-1, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
15.11.23 Negyeddöntő | vs. Ayumi Koshiishi/Sara Milanese | 6-4, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
W25 Solarino - Szőnyeg |
08.11.23 Negyeddöntő | vs. Linda Klimovicova/Julie Struplova | 3-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
W25 Solarino - Szőnyeg |
03.11.23 Középdöntő | vs. Jessie Aney/Lena Papadakis | 7-64, 6-71, 4-10 | | a mérkőzés részlete |
02.11.23 Negyeddöntő | vs. Diletta Cherubini/Laura Hietaranta | 7-5, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
W60 Prague - Salak |
31.08.23 Negyeddöntő | vs. Irina Maria Bara/Ekaterine Gorgodze | 5-7, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
30.08.23 1. forduló | vs. Tereza Krejcova/Julie Pastikova | 2-6, 7-5, 11-9 | | a mérkőzés részlete |
W60 Prerov - Salak |
24.08.23 1. forduló | vs. Pia Lovric/Adrienn Nagy | 6-3, 4-6, 4-10 | | a mérkőzés részlete |
W25 Erwitte - Salak |
15.08.23 1. forduló | vs. Mana Kawamura/Manon Leonard | 1-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
W60 Andrezieux - Fedett |
24.01.23 1. forduló | vs. Jasmin Jebawy/Lucie Wargnier | 6-2, 6-73, 6-10 | | a mérkőzés részlete |
W40 Tallinn - Fedett |
17.01.23 1. forduló | vs. Katarina Kuzmova/Viktoria Hruncakova | 1-6, 6-2, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
W40 Tallinn - Fedett |
10.01.23 1. forduló | vs. Berfu Cengiz/Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
W25 Sozopol - Kemény |
11.10.22 1. forduló | vs. Dea Herdzelas/Laura Hietaranta | 1-6, 6-3, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
W25 Sozopol - Kemény |
07.10.22 Középdöntő | vs. Irina Khromacheva/Elena Malygina | 6-4, 3-6, 6-10 | | a mérkőzés részlete |
06.10.22 Negyeddöntő | vs. Gergana Topalova/Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-5 | | a mérkőzés részlete |
04.10.22 1. forduló | vs. Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan | 6-3, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
W25 Sharm - Kemény |
10.02.22 Negyeddöntő | vs. Sapfo Sakellaridi/Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Martina Colmegna/Maria Herazo Gonzalez - Utolsó mérkőzések
W25+H Tossa - Szőnyeg |
06.05.23 Középdöntő | vs. Martha Matoula/Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
04.05.23 Negyeddöntő | vs. Esther Lopez Alcaraz/Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W25 Vrnjacka - Salak |
19.08.21 Negyeddöntő | vs. Carolina Meligeni Alves/Andrea Gamiz | 0-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
17.08.21 1. forduló | vs. Elena Gemovic/Draginja Vukovic | 6-2, 6-0 | | a mérkőzés részlete |
W15 Tabarka - Salak |
23.09.19 Középdöntő | vs. Louise Brunskog/Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
23.09.19 Döntő | vs. Anna Pribylova/Julia Stamatova | 6-3, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
23.09.19 1. forduló | vs. Agustina Chlpac/Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
23.09.19 Negyeddöntő | vs. Francesca Dell'Edera/Alessandra Simone | 6-0, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W15 Tabarka - Salak |
16.09.19 Középdöntő | vs. Nadia Echeverria Alam/Anna Popescu | 6-4, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 1. forduló | vs. Luna Meers/Zoi Meers | 6-1, 7-63 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 Döntő | vs. Natalia Siedliska/Noelia Zeballos | 5-7, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
16.09.19 Negyeddöntő | vs. Chiraz Bechri/Louise Brunskog | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
W25 Obidos - Szőnyeg |
06.05.19 Középdöntő | vs. Maria Ines Fonte/Francisca Jorge | 1-6, 7-5, 10-3 | | a mérkőzés részlete |
06.05.19 Döntő | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 3-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
06.05.19 1. forduló | vs. Lou Adler/Jessica Ho | 7-5, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
06.05.19 Negyeddöntő | vs. Mariam Bolkvadze/Ana Vrljic | 6-2, 2-1, Mariam Bolkvadze/Ana Vrljic - feladta | | a mérkőzés részlete |