Karuizawa - Fű |
18.05.15 1. forduló | vs. Yuki Kristina Chiang/Abbie Myers | 6-0, 1-6, 8-10 | | a mérkőzés részlete |
Kurume - Fű |
11.05.15 1. forduló | vs. Anna Morgina/Ayaka Okuno | 4-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
Nishi Tama - Kemény |
23.03.15 1. forduló | vs. Chihiro Nunome/Midori Yamamoto | 4-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Kofu - Kemény |
16.03.15 1. forduló | vs. Natsumi Chimura/Mami Hasegawa | 6-75, 6-4, 11-9 | | a mérkőzés részlete |
16.03.15 Negyeddöntő | vs. Kanae Hisami/Kotomi Takahata | 5-7, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
Bangkok - Kemény |
30.06.14 1. forduló | vs. Yumi Miyazaki/Peangtarn Plipuech | 4-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
Bangkok - Kemény |
23.06.14 1. forduló | vs. Tamachan Momkoonthod/Bunyawi Thamchaiwat | 4-6, 7-64, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
23.06.14 Negyeddöntő | vs. Pei-Chi Lee/Nungnadda Wannasuk | 0-6, 7-5, 6-10 | | a mérkőzés részlete |
Kashiwa - Kemény |
09.06.14 1. forduló | vs. Kanae Hisami/Chiaki Okadaue | 2-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Tokyo - Kemény |
02.06.14 1. forduló | vs. Annie Donaldson/Yuriko Sakai | 2-6, 6-1, 7-10 | | a mérkőzés részlete |
Kurume - Fű |
12.05.14 1. forduló | vs. Ysaline Bonaventure/Ekaterina Yashina | 3-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
31.03.14 1. forduló | vs. Susanne Celik/Kotomi Takahata | 1-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
24.03.14 1. forduló | vs. Angelina Gabueva/Maya Gaverova | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
24.03.14 Középdöntő | vs. Barbora Krejcikova/Ipek Soylu | 1-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
24.03.14 Negyeddöntő | vs. Natalija Stevanovic/Chantal Skamlova | Natalija Stevanovic/Chantal Skamlova - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
17.03.14 1. forduló | vs. Nozomi Fujioka/Paulina Wulcan | 6-1, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
17.03.14 Negyeddöntő | vs. Ekaterine Gorgodze/Sofia Kvatsabaia | 6-3, 4-6, 5-10 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Salak |
10.03.14 Középdöntő | vs. Mana Ayukawa/Estelle Cascino | 6-75, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
10.03.14 1. forduló | vs. Susanne Celik/Lisa Ponomar | 6-3, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
10.03.14 Negyeddöntő | vs. Tsvetanka Trifonova/Viktoriya Zheleva | 6-2, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Salak |
03.03.14 1. forduló | vs. Viktoria Hruncakova/Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Palmanova - Salak |
24.02.14 1. forduló | vs. Ariadna Marti Riembau/Aida Martinez Sanjuan | 2-6, 6-2, 5-10 | | a mérkőzés részlete |
Palmanova - Salak |
17.02.14 Negyeddöntő | vs. Ines Ferrer-Suarez/Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-78 | | a mérkőzés részlete |
17.02.14 1. forduló | vs. Alba Carrillo Marin/Linda Dubska | 7-5, 4-6, 10-6 | | a mérkőzés részlete |
Tinajo - Kemény |
10.02.14 Negyeddöntő | vs. Laura Deigman/Natalia Siedliska | Laura Deigman/Natalia Siedliska - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
10.02.14 Döntő | vs. Hadley Berg/Madison Westby | 4-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
10.02.14 Középdöntő | vs. Justine De Sutter/Eleanor Dean | 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
Tinajo - Kemény |
03.02.14 1. forduló | vs. Claudia Chavarria Perez/Ingrid Navarro Rodriguez | 6-0, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
03.02.14 Negyeddöntő | vs. Hadley Berg/Madison Westby | 6-73, 6-74 | | a mérkőzés részlete |
Tinajo - Kemény |
27.01.14 1. forduló | vs. Ines Ferrer-Suarez/Olga Parres Azcoitia | 5-7, 5-7 | | a mérkőzés részlete |