MÉRKŐZÉS
23.04.18 | Kvalifikáció | Rio Kitagawa | Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | Tucepi | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Japán
15.09.93, 30 Életkor
18757 $
15.09.93, 30 Életkor
18757 $
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Szlovákia
27.09.99, 24 Életkor
27.09.99, 24 Életkor
Rio Kitagawa vs. Viktoria Surova - Egymás elleni mérkőzések
23.04.18 | Kvalifikáció | Rio Kitagawa | Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | Tucepi | Salak |
29.05.17 | Kvalifikáció 2. fordulója | Viktoria Surova | Rio Kitagawa | 7-65, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | Nis | Salak |
Rio Kitagawa form & Viktoria Surova form
Rio Kitagawa - Utolsó mérkőzések
Charleston - Salak | ||||
30.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - feladta | a mérkőzés részlete | |
Hilton Head - Salak | ||||
26.09.18 1. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Kyoto - Fedett | ||||
04.09.18 1. forduló | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Nanao - Szőnyeg | ||||
27.08.18 Kvalifikáció | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
23.08.18 2. forduló | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 1. forduló | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - feladta | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
15.08.18 1. forduló | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Taipei - Kemény | ||||
24.07.18 Kvalifikáció | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Jakarta - Kemény | ||||
17.07.18 1. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Solo - Kemény | ||||
10.07.18 1. forduló | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Daegu - Kemény | ||||
19.06.18 Kvalifikáció | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | a mérkőzés részlete | |
18.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Gyeongsan - Kemény | ||||
12.06.18 1. forduló | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Sangju - Fedett | ||||
05.06.18 1. forduló | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Karuizawa - Szőnyeg | ||||
20.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Balatonboglar - Salak | ||||
29.04.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - feladta | a mérkőzés részlete | |
Tucepi - Salak | ||||
26.04.18 2. forduló | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.04.18 1. forduló | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
23.04.18 Kvalifikáció | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
12.04.18 2. forduló | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.04.18 1. forduló | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
09.04.18 Kvalifikáció | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
01.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
29.03.18 2. forduló | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
28.03.18 1. forduló | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
06.03.18 1. forduló | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
18.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Viktoria Surova - Utolsó mérkőzések
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Szekesfehervar - Salak | ||||
10.09.19 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vrnjacka - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
05.06.19 1. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
05.06.19 Kvalifikáció | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Ortisei - Fedett | ||||
15.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cordenons - Salak | ||||
05.11.18 1. forduló | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
01.10.18 1. forduló | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.09.18 Kvalifikáció | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
24.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Frydek Mistek - Salak | ||||
10.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.09.18 Kvalifikáció | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Szekesfehervar - Salak | ||||
05.09.18 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Vrnjacka Banja - Salak | ||||
23.08.18 2. forduló | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 Kvalifikáció | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 1. forduló | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Arad - Salak | ||||
08.08.18 1. forduló | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.18 Kvalifikáció | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete |