MÉRKŐZÉS
21.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Gubina | Stefanie Auer | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ukrajna
16.07.02, 21 Életkor
16.07.02, 21 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztria
26.04.02, 21 Életkor
26.04.02, 21 Életkor
Polina Gubina vs. Stefanie Auer - Egymás elleni mérkőzések
21.10.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Gubina | Stefanie Auer | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Kemény |
Polina Gubina form & Stefanie Auer form
Polina Gubina - Utolsó mérkőzések
W15 Vejle - Salak | ||||
24.07.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
12.07.22 Kvalifikáció | vs. Elena Giovanna Giessler | - | a mérkőzés részlete | |
11.07.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
06.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.12.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 1. forduló | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.12.21 Kvalifikáció | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.12.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.07.21 1. forduló | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.12.20 Kvalifikáció | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
21.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.12.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
15.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
09.12.20 1. forduló | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
29.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
08.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.11.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
01.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
26.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.09.20 1. forduló | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.20 Kvalifikáció | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.09.20 2. forduló | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.20 1. forduló | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | a mérkőzés részlete |
Stefanie Auer - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
19.12.23 1. forduló | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
13.12.23 2. forduló | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 1. forduló | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
02.08.23 1. forduló | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Poertschach - Salak | ||||
06.06.23 Kvalifikáció | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Annenheim - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Warmbad - Salak | ||||
22.05.23 1. forduló | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |