MÉRKŐZÉS
18.02.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Golubovskaya | Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
06.03.02, 22 Életkor
06.03.02, 22 Életkor
Polina Golubovskaya vs. Alisa Rastegaeva - Egymás elleni mérkőzések
18.02.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Golubovskaya | Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény |
Polina Golubovskaya form & Alisa Rastegaeva form
Polina Golubovskaya - Utolsó mérkőzések
W25 Minsk - Salak | ||||
03.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Namangan - Kemény | ||||
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Andijan - Kemény | ||||
23.04.19 Kvalifikáció | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
22.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.02.19 2. forduló | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.19 1. forduló | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.02.19 Kvalifikáció | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
14.02.19 2. forduló | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.19 1. forduló | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
06.02.19 1. forduló | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
31.01.19 2. forduló | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.19 1. forduló | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
21.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
07.11.18 1. forduló | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
03.11.18 Középdöntő | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.11.18 Negyeddöntő | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.11.18 2. forduló | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
30.10.18 1. forduló | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.10.18 Kvalifikáció | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Moscow - Salak | ||||
28.08.18 1. forduló | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Moscow - Salak | ||||
21.08.18 1. forduló | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | a mérkőzés részlete | |
Moscow - Salak | ||||
14.08.18 1. forduló | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Kazan - Salak | ||||
07.08.18 1. forduló | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
Kazan - Salak | ||||
01.08.18 2. forduló | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.07.18 1. forduló | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Budapest - Salak | ||||
07.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Prokuplje - Salak | ||||
03.07.18 1. forduló | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - feladta | a mérkőzés részlete | |
Torun - Salak | ||||
26.06.18 Kvalifikáció | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Alisa Rastegaeva - Utolsó mérkőzések
W15 Stockholm - Fedett | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
08.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Penza - Kemény | ||||
27.08.19 Kvalifikáció | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Salak | ||||
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
24.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
19.06.19 1. forduló | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
15.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
26.03.19 Kvalifikáció | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
18.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
04.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cairo - Salak | ||||
12.12.18 1. forduló | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cairo - Salak | ||||
05.12.18 1. forduló | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Cairo - Salak | ||||
28.11.18 1. forduló | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
19.11.18 Kvalifikáció | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
11.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
05.11.18 Kvalifikáció | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
28.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
24.09.18 1. forduló | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - feladta | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
16.09.18 Kvalifikáció | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Almaty - Salak | ||||
10.09.18 1. forduló | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |