MÉRKŐZÉS
08.04.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Bakhmutkina | Vilena Petrova | 6-4, 6-2 | W15 Shymkent | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
08.05.99, 24 Életkor
08.05.99, 24 Életkor
Polina Bakhmutkina vs. Vilena Petrova - Egymás elleni mérkőzések
08.04.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Bakhmutkina | Vilena Petrova | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Shymkent | Salak |
Polina Bakhmutkina form & Vilena Petrova form
Polina Bakhmutkina - Utolsó mérkőzések
W15 Karaganda - Fedett | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
06.03.24 1. forduló | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
25.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.23 1. forduló | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Saint - Salak | ||||
04.09.23 Kvalifikáció | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Wanfercee - Salak | ||||
23.08.23 1. forduló | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perigueux - Salak | ||||
26.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
26.06.23 Kvalifikáció | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
W25 Troisdorf - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
17.05.23 2. forduló | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.23 1. forduló | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
09.05.23 1. forduló | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.23 1. forduló | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
02.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Vilena Petrova - Utolsó mérkőzések
W15 Jablonec - Szőnyeg | ||||
03.12.19 Kvalifikáció | vs. Katerina Mandelikova | 6-4, 6-74, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
02.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Fedett | ||||
06.11.19 1. forduló | vs. Maria Daniels Sierra | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.19 Kvalifikáció | vs. Darta Dalecka | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
04.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anet Angelika Koskel | 6-1, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W15 Stockholm - Fedett | ||||
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Julita Saner | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Stockholm - Fedett | ||||
22.10.19 Kvalifikáció | vs. Olivia Malm | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martina Minetti | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.07.19 Kvalifikáció | vs. Tamara Bizhukova | 1-6, 7-5, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tampere - Fedett | ||||
25.07.19 2. forduló | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
24.07.19 1. forduló | vs. Emma Eerola | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 6-1, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Salak | ||||
16.07.19 Kvalifikáció | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
15.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Anastasia Kuprina | 6-3, 6-75, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adelina Doguzova | 6-3, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
15.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vitalia Stamat | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Noel Saidenova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
22.09.18 Kvalifikáció | vs. Kristina Mayer | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Shymkent - Salak | ||||
16.09.18 Kvalifikáció | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamara Cherkassova | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Savitaipale - Salak | ||||
30.07.18 Kvalifikáció | vs. Alisa Axyanova | 1-2, - Vilena Petrova - feladta | a mérkőzés részlete | |
30.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexsandra Zhazhelo | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Tampere - Salak | ||||
22.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Parnu - Salak | ||||
15.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |