MÉRKŐZÉS
01.09.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Bakhmutkina | Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-4, 10-8 | W25 Prague | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Polina Bakhmutkina vs. Ekaterina Kazionova - Egymás elleni mérkőzések
01.09.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Bakhmutkina | Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-4, 10-8 | a mérkőzés részlete | W25 Prague | Salak |
03.08.19 | Középdöntő | Ekaterina Kazionova | Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Savitaipale | Salak |
Polina Bakhmutkina form & Ekaterina Kazionova form
Polina Bakhmutkina - Utolsó mérkőzések
W15 Karaganda - Fedett | ||||
14.03.24 2. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
06.03.24 1. forduló | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
25.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.23 1. forduló | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Saint - Salak | ||||
04.09.23 Kvalifikáció | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Wanfercee - Salak | ||||
23.08.23 1. forduló | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 Kvalifikáció | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
07.08.23 Kvalifikáció | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perigueux - Salak | ||||
26.06.23 Kvalifikáció | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
26.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25 Troisdorf - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
17.05.23 2. forduló | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.23 1. forduló | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kachreti - Kemény | ||||
09.05.23 1. forduló | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
08.05.23 Kvalifikáció | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.23 1. forduló | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
02.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Ekaterina Kazionova - Utolsó mérkőzések
W35 Sharm - Kemény | ||||
10.04.24 1. forduló | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
03.04.24 1. forduló | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
02.04.24 Kvalifikáció | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.04.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 1. forduló | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
07.03.24 2. forduló | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.03.24 1. forduló | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Gurugram - Kemény | ||||
01.03.24 Negyeddöntő | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.02.24 2. forduló | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.02.24 1. forduló | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
26.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sunderland - Fedett | ||||
15.01.24 Kvalifikáció | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
14.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Navi - Kemény | ||||
27.12.23 1. forduló | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solapur - Kemény | ||||
21.12.23 2. forduló | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
20.12.23 1. forduló | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Lousada - Fedett | ||||
29.11.23 1. forduló | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Alcala - Kemény | ||||
24.11.23 Negyeddöntő | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.11.23 2. forduló | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
02.11.23 2. forduló | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.11.23 1. forduló | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | a mérkőzés részlete |