MÉRKŐZÉS
07.10.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Petia Arshinkova | Sophia Fry | 6-2, 6-1 | Toowoomba | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztrália
31.07.00, 23 Életkor
31.07.00, 23 Életkor
Petia Arshinkova vs. Sophia Fry - Egymás elleni mérkőzések
07.10.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Petia Arshinkova | Sophia Fry | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | Toowoomba | Kemény |
Petia Arshinkova form & Sophia Fry form
Petia Arshinkova - Utolsó mérkőzések
W15 Prokuplje - Salak | ||||
07.07.21 1. forduló | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Prokuplje - Salak | ||||
30.06.21 1. forduló | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
05.05.21 1. forduló | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
29.04.21 2. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
28.04.21 1. forduló | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.04.21 1. forduló | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
06.04.21 1. forduló | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.03.21 1. forduló | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.03.21 1. forduló | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.02.21 1. forduló | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
09.02.21 1. forduló | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.02.21 1. forduló | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
30.01.21 1. forduló | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Pazardzhik - Salak | ||||
28.10.20 1. forduló | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Porto - Kemény | ||||
27.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Porto - Kemény | ||||
24.09.20 2. forduló | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | a mérkőzés részlete | |
22.09.20 1. forduló | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
12.09.20 Középdöntő | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
11.09.20 Negyeddöntő | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.09.20 2. forduló | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
09.09.20 1. forduló | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairo - Kemény | ||||
11.03.20 1. forduló | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
25.02.20 1. forduló | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.02.20 2. forduló | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.02.20 1. forduló | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
18.12.19 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
15.12.19 1. forduló | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bhopal - Kemény | ||||
20.11.19 1. forduló | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Sophia Fry - Utolsó mérkőzések
W35 Swan - Fű | ||||
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Mildura - Fű | ||||
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Traralgon - Kemény | ||||
26.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Traralgon - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Caloundra - Kemény | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Caloundra - Kemény | ||||
24.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Canberra - Salak | ||||
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Canberra - Salak | ||||
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Sydney - Kemény | ||||
30.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cairns - Kemény | ||||
10.10.22 Kvalifikáció | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Darwin - Kemény | ||||
20.09.22 1. forduló | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.22 Kvalifikáció | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
18.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Darwin - Kemény | ||||
12.09.22 Kvalifikáció | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Mildura - Fű | ||||
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tampere - Fedett | ||||
23.07.19 Kvalifikáció | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Singapore - Kemény | ||||
20.05.19 Kvalifikáció | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |