MÉRKŐZÉS
08.02.19 | Pemra Ozgen | Ekaterine Gorgodze | 7-66, 6-3 | Fed Cup | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Pemra Ozgen | Ekaterine Gorgodze | |
Első szerva % | 71/93 (76%) | 56/82 (68%) |
Az első szervával nyert pontok | 39/71 (55%) | 28/56 (50%) |
A második szervával nyert pontok | 12/22 (55%) | 12/26 (46%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/7 (71%) | 4/8 (50%) |
Returnból származó nyerőpontok | 42/82 (51%) | 42/93 (45%) |
Nyerőpontok összesen | 93/175 (53%) | 82/175 (47%) |
Kettőshibák | 1 | 1 |
Ász | 0 | 1 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Pemra Ozgen vs. Ekaterine Gorgodze - Egymás elleni mérkőzések
08.02.19 | Pemra Ozgen | Ekaterine Gorgodze | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | Fed Cup | Fedett | |
19.06.17 | 1. forduló | Pemra Ozgen | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | Izmir | Kemény |
09.06.08 | Döntő | Pemra Ozgen | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 7-61 | a mérkőzés részlete | Yesilyurt | Kemény |
Pemra Ozgen form & Ekaterine Gorgodze form
Pemra Ozgen - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
27.03.24 1. forduló | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Solarino - Szőnyeg | ||||
12.03.24 1. forduló | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W35 Solarino - Szőnyeg | ||||
06.03.24 1. forduló | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
03.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Helsinki - Fedett | ||||
27.02.24 Kvalifikáció | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
26.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W50 Roehampton - Fedett | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Edgbaston - Fedett | ||||
06.02.24 1. forduló | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.02.24 Kvalifikáció | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Selva - Fedett | ||||
27.11.23 1. forduló | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ortisei - Fedett | ||||
21.11.23 1. forduló | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.23 Kvalifikáció | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
14.11.23 1. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
09.11.23 2. forduló | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
08.11.23 1. forduló | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.11.23 Kvalifikáció | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Istanbul - Fedett | ||||
26.10.23 2. forduló | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W100 Shrewsbury - Fedett | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Reims - Fedett | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W60+H Caldas - Kemény | ||||
18.09.23 Kvalifikáció | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W80 Le - Kemény | ||||
13.09.23 1. forduló | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |
Ekaterine Gorgodze - Utolsó mérkőzések
W35 Terrassa - Salak | ||||
27.03.24 2. forduló | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 1. forduló | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Alaminos - Salak | ||||
18.03.24 Kvalifikáció | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W75+H Vero - Salak | ||||
24.01.24 1. forduló | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Naples - Salak | ||||
17.01.24 1. forduló | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
W35 Naples - Salak | ||||
12.01.24 Negyeddöntő | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.01.24 2. forduló | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 1. forduló | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Uruguay - Salak | ||||
07.12.23 2. forduló | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.23 1. forduló | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Buenos Aires - Salak | ||||
28.11.23 1. forduló | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Colina - Salak | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 1. forduló | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
28.09.23 2. forduló | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.09.23 1. forduló | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Saint - Salak | ||||
05.09.23 1. forduló | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prague - Salak | ||||
30.08.23 2. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Braunschweig - Salak | ||||
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 1. forduló | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
17.08.23 2. forduló | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
15.08.23 1. forduló | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
09.08.23 1. forduló | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hechingen - Salak | ||||
01.08.23 1. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Horb - Salak | ||||
28.07.23 Negyeddöntő | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |