MÉRKŐZÉS
17.06.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Pauline Wuarin | Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | Kaltenkirchen | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Németország
20.09.02, 21 Életkor
20.09.02, 21 Életkor
Pauline Wuarin vs. Phillippa Preugschat - Egymás elleni mérkőzések
17.06.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Pauline Wuarin | Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | Kaltenkirchen | Salak |
Pauline Wuarin form & Phillippa Preugschat form
Pauline Wuarin - Utolsó mérkőzések
W25 Verbier - Salak | ||||
21.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
28.07.21 1. forduló | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Les - Kemény | ||||
21.07.21 1. forduló | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
18.07.21 Kvalifikáció | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W100 Contrexeville - Salak | ||||
04.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Antalya - Salak | ||||
01.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
25.02.20 Kvalifikáció | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Grenoble - Fedett | ||||
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Palmanova - Salak | ||||
06.02.20 2. forduló | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.20 1. forduló | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.01.20 1. forduló | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
23.01.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
18.12.19 1. forduló | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Colina - Salak | ||||
04.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W60 Asuncion - Salak | ||||
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Cucuta - Salak | ||||
21.10.19 1. forduló | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Buenos - Salak | ||||
10.10.19 1. forduló | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Santiago - Salak | ||||
04.10.19 Negyeddöntő | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.19 2. forduló | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
02.10.19 1. forduló | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.09.19 Kvalifikáció | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Dijon - Salak | ||||
10.09.19 1. forduló | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Montreux - Salak | ||||
02.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Verbier - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Oldenzaal - Salak | ||||
13.08.19 1. forduló | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - feladta | a mérkőzés részlete | |
Lausanne - Salak | ||||
14.07.19 Kvalifikáció | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W100 Contrexeville - Salak | ||||
08.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Phillippa Preugschat - Utolsó mérkőzések
W15 Manacor - Kemény | ||||
27.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabelle Cherny | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Isabel Skoog | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 1-6, 10-1 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jordan Fenton | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Julita Saner | 6-1, 1-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 Kvalifikáció | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Summer Yardley | 6-2, 1-6, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hamburg - Fedett | ||||
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
24.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Golas | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Ystad - Salak | ||||
19.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bastad - Salak | ||||
08.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Linea Bajraliu | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varberg - Salak | ||||
05.05.23 Negyeddöntő | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.05.23 2. forduló | vs. Tilde Jagare | 4-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
03.05.23 1. forduló | vs. Stella Jurina | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
24.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Victoria Rennert | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Duru Soke | 4-1, Duru Soke - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.04.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasia Safta | 1-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
09.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Teodorescu | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Tallinn - Fedett | ||||
09.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hamburg - Fedett | ||||
16.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Middendorf | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Braunschweig - Salak | ||||
22.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Semenova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Erwitte - Salak | ||||
18.08.22 2. forduló | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-2, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
16.08.22 1. forduló | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.08.22 Kvalifikáció | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Danderyd - Salak | ||||
09.08.22 Kvalifikáció | vs. Emilie Elde | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |