MÉRKŐZÉS
25.11.19 | Kvalifikáció | Oana Smaranda Corneanu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Románia
25.06.01, 22 Életkor
25.06.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
11.11.75, 48 Életkor
11.11.75, 48 Életkor
Oana Smaranda Corneanu vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Egymás elleni mérkőzések
25.11.19 | Kvalifikáció | Oana Smaranda Corneanu | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Oana Smaranda Corneanu form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Oana Smaranda Corneanu - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
13.04.21 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
11.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
06.04.21 Kvalifikáció | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.02.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.02.20 2. forduló | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
30.11.19 Középdöntő | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
02.10.19 1. forduló | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Focsani - Salak | ||||
12.09.19 2. forduló | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.19 1. forduló | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
04.09.19 1. forduló | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
29.08.19 2. forduló | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Gabriela Aura Zarnoveanu - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Buzau - Salak | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bistrita - Salak | ||||
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
09.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucharest - Salak | ||||
18.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
13.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
06.11.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
23.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
12.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
28.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Brasov - Salak | ||||
08.08.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
07.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucharest - Salak | ||||
19.06.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Brasov - Salak | ||||
29.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
13.09.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.06.21 Kvalifikáció | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.06.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
01.06.21 Kvalifikáció | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.05.21 Kvalifikáció | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
16.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Pazardzhik - Salak | ||||
26.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
08.09.20 Kvalifikáció | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |