MÉRKŐZÉS
14.06.17 | 2. forduló | Nicole Rottmann | Denisa Hindova | 2-6, 6-3, 6-4 | Prerov | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Nicole Rottmann | Denisa Hindova | |
Első szerva % | 45/76 (59%) | 48/80 (60%) |
Az első szervával nyert pontok | 24/45 (53%) | 26/48 (54%) |
A második szervával nyert pontok | 16/31 (52%) | 18/32 (56%) |
Megnyert breakpoint-ok | 6/10 (60%) | 5/9 (56%) |
Returnból származó nyerőpontok | 36/80 (45%) | 36/76 (47%) |
Nyerőpontok összesen | 76/156 (49%) | 80/156 (51%) |
Kettőshibák | 3 | 4 |
Ász | 1 | 2 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Nicole Rottmann vs. Denisa Hindova - Egymás elleni mérkőzések
14.06.17 | 2. forduló | Nicole Rottmann | Denisa Hindova | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | Prerov | Salak |
Nicole Rottmann form & Denisa Hindova form
Nicole Rottmann - Utolsó mérkőzések
Prerov - Salak | ||||
15.06.17 Negyeddöntő | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.06.17 2. forduló | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
13.06.17 1. forduló | vs. Pernilla Mendesova | 2-6, 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Gyor - Salak | ||||
01.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
01.05.17 Kvalifikáció | vs. Anda Karanusic | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Tel Aviv - Kemény | ||||
07.12.16 2. forduló | vs. Marta Paigina | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.16 1. forduló | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 3-0, Sofia Dmitrieva - feladta | a mérkőzés részlete | |
Tel Aviv - Kemény | ||||
30.11.16 2. forduló | vs. Miriam Kolodziejova | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.16 1. forduló | vs. Valeria Nikolaev | 6-72, 7-64, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Heraklion - Kemény | ||||
24.11.16 2. forduló | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.16 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Heraklion - Kemény | ||||
18.11.16 Negyeddöntő | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.16 2. forduló | vs. Michaela Boev | 7-64, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
15.11.16 1. forduló | vs. Despina Papamichail | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Bratislava - Fedett | ||||
07.11.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Agnes Bukta | 3-6, 6-3, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
03.10.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jelena Simic | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
30.09.16 Negyeddöntő | vs. Alice Balducci | 7-63, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.09.16 2. forduló | vs. Deborah Kerfs | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
28.09.16 1. forduló | vs. Annelou Nab | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
26.09.16 Kvalifikáció | vs. Camilla Ceppellini | 6-76, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Prague - Salak | ||||
06.09.16 1. forduló | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
St. Poelten - Salak | ||||
31.08.16 2. forduló | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.08.16 1. forduló | vs. Alexandra Walters | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Graz - Salak | ||||
21.08.16 Döntő | vs. Katerina Vankova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.08.16 Középdöntő | vs. Manca Pislak | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.08.16 Negyeddöntő | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.08.16 2. forduló | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.08.16 1. forduló | vs. Yijia Shao | 7-62, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Vienna - Salak | ||||
01.08.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sabina Machalova | 0-6, - Nicole Rottmann - feladta | a mérkőzés részlete | |
01.08.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Denisa Hindova - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.03.24 Döntő | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
16.03.24 Középdöntő | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
16.02.24 Negyeddöntő | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.02.24 2. forduló | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
14.02.24 1. forduló | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
02.02.24 Negyeddöntő | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.02.24 2. forduló | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
31.01.24 1. forduló | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
25.01.24 2. forduló | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
24.01.24 1. forduló | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W80 Poitiers - Fedett | ||||
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Cherbourg - Fedett | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - feladta | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
07.10.23 Középdöntő | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
05.09.23 1. forduló | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prague - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete |