MÉRKŐZÉS
27.08.19 | 1. forduló | Nadiya Kolb | Katyarina Paulenka | 4-6, 1-3, - feladta | W15 Batumi | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Nadiya Kolb | Katyarina Paulenka | |
Első szerva % | 20/38 (53%) | 26/44 (59%) |
Az első szervával nyert pontok | 13/20 (65%) | 19/26 (73%) |
A második szervával nyert pontok | 5/18 (28%) | 9/18 (50%) |
Megnyert breakpoint-ok | 2/7 (29%) | 4/4 (100%) |
Returnból származó nyerőpontok | 16/44 (36%) | 20/38 (53%) |
Nyerőpontok összesen | 34/82 (41%) | 48/82 (59%) |
Kettőshibák | 5 | 0 |
Ász | 0 | 3 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
Nadiya Kolb | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nadiya Kolb | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0 | ||
Nadiya Kolb | 3-1 | |
4-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Nadiya Kolb | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nadiya Kolb | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Katyarina Paulenka | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Nadiya Kolb | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0 | ||
Nadiya Kolb | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
- feladta |
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Nadiya Kolb vs. Katyarina Paulenka - Egymás elleni mérkőzések
27.08.19 | 1. forduló | Nadiya Kolb | Katyarina Paulenka | 4-6, 1-3, Katyarina Paulenka - feladta | a mérkőzés részlete | W15 Batumi | Kemény |
Nadiya Kolb form & Katyarina Paulenka form
Nadiya Kolb - Utolsó mérkőzések
Cluj-Napoca - Fedett | ||||
03.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Porto - Fedett | ||||
31.01.24 1. forduló | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W100 Valencia - Salak | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
17.11.23 Negyeddöntő | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.11.23 2. forduló | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 1. forduló | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
10.11.23 Középdöntő | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.11.23 Negyeddöntő | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.11.23 2. forduló | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
07.11.23 1. forduló | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Nantes - Fedett | ||||
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - feladta | a mérkőzés részlete | |
W80 Poitiers - Fedett | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
21.10.23 Középdöntő | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Seville - Salak | ||||
11.10.23 2. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
10.10.23 1. forduló | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
09.10.23 Kvalifikáció | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
08.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Lisbon - Salak | ||||
02.10.23 Kvalifikáció | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Katyarina Paulenka - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.03.21 2. forduló | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.03.21 1. forduló | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
23.03.21 Kvalifikáció | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
22.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
21.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
09.02.21 1. forduló | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
04.02.21 2. forduló | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.02.21 1. forduló | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
25.02.20 Kvalifikáció | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Liepaja - Fedett | ||||
23.01.20 2. forduló | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.01.20 1. forduló | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Fedett | ||||
12.11.19 Kvalifikáció | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Fedett | ||||
07.11.19 2. forduló | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.19 1. forduló | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
17.10.19 2. forduló | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.10.19 1. forduló | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
27.08.19 1. forduló | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
09.08.19 Negyeddöntő | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.08.19 2. forduló | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
07.08.19 1. forduló | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
02.08.19 Negyeddöntő | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.19 2. forduló | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
31.07.19 1. forduló | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Salak | ||||
13.06.19 2. forduló | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete |