MÉRKŐZÉS
05.06.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Martina Kudelova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-64, 6-4 | Stare Splavy | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Csehország
05.07.99, 24 Életkor
05.07.99, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Martina Kudelova vs. Nikola Tomanova - Egymás elleni mérkőzések
12.06.17 | Kvalifikáció | Nikola Tomanova | Martina Kudelova | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | Prerov | Salak |
05.06.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Martina Kudelova | Nikola Tomanova | 3-6, 7-64, 6-4 | a mérkőzés részlete | Stare Splavy | Salak |
Martina Kudelova form & Nikola Tomanova form
Martina Kudelova - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.07.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
11.08.19 Döntő | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.08.19 Középdöntő | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
09.08.19 Negyeddöntő | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.08.19 2. forduló | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
07.08.19 1. forduló | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.08.19 Kvalifikáció | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
19.06.19 1. forduló | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
18.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.06.19 Kvalifikáció | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
14.06.19 Negyeddöntő | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.06.19 2. forduló | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
12.06.19 1. forduló | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.06.19 Kvalifikáció | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
04.06.19 1. forduló | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.19 Kvalifikáció | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - feladta | a mérkőzés részlete | |
Frydek Mistek - Salak | ||||
10.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Prerov - Salak | ||||
10.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Trnava - Fedett | ||||
04.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Cairo - Salak | ||||
27.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
20.11.17 Kvalifikáció | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
13.11.17 Kvalifikáció | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Nikola Tomanova - Utolsó mérkőzések
W25 Jablonec - Salak | ||||
12.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Grodzisk - Salak | ||||
25.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
18.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Wroclaw - Salak | ||||
30.06.21 2. forduló | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.06.21 1. forduló | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.06.21 Kvalifikáció | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Stare - Salak | ||||
14.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Prague - Salak | ||||
03.05.21 Kvalifikáció | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
17.09.20 2. forduló | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.20 1. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.09.20 Kvalifikáció | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
14.09.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
28.07.20 1. forduló | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.07.20 1. forduló | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
17.07.20 1. forduló | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
16.07.20 1. forduló | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | a mérkőzés részlete | |
22.06.20 1. forduló | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.06.20 1. forduló | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
10.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Trnava - Fedett | ||||
03.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Stuttgart - Fedett | ||||
22.01.20 2. forduló | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | a mérkőzés részlete | |
21.01.20 1. forduló | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Jablonec - Szőnyeg | ||||
06.12.19 Negyeddöntő | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.12.19 2. forduló | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
04.12.19 1. forduló | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Milovice - Fedett | ||||
27.11.19 1. forduló | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.11.19 1. forduló | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |