MÉRKŐZÉS
15.07.20 | 1. forduló | Marcelina Podlinska | Julia Oczachowska | 6-4, 6-1 | All Lower | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Marcelina Podlinska vs. Julia Oczachowska - Egymás elleni mérkőzések
16.08.20 | 1. forduló | Julia Oczachowska | Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | All Lower | Salak |
15.07.20 | 1. forduló | Marcelina Podlinska | Julia Oczachowska | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Marcelina Podlinska form & Julia Oczachowska form
Marcelina Podlinska - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.03.24 Középdöntő | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
12.03.24 1. forduló | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
15.02.24 Kvalifikáció | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
31.01.24 1. forduló | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.23 2. forduló | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Alcala - Kemény | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Funchal - Kemény | ||||
14.11.23 1. forduló | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.23 Kvalifikáció | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
02.11.23 2. forduló | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.11.23 1. forduló | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
24.10.23 Kvalifikáció | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
16.10.23 Kvalifikáció | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
21.09.23 2. forduló | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Julia Oczachowska - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Radom - Salak | ||||
08.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bydgoszcz - Salak | ||||
02.08.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Grodzisk - Salak | ||||
25.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
23.08.20 1. forduló | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
18.08.20 1. forduló | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
16.08.20 1. forduló | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.07.20 1. forduló | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.07.20 1. forduló | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
07.07.20 1. forduló | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Jablonec - Szőnyeg | ||||
02.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - feladta | a mérkőzés részlete | |
02.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Milovice - Fedett | ||||
28.11.19 2. forduló | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
28.09.19 Középdöntő | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.09.19 Negyeddöntő | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
26.09.19 2. forduló | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.09.19 1. forduló | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
22.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
04.09.19 1. forduló | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Warsaw - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bytom - Salak | ||||
23.07.19 1. forduló | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |