MÉRKŐZÉS
15.11.17 | 1. forduló | Maja Chwalinska | Anastasia Zarycka | 6-1, 7-5 | Zawada | Szőnyeg |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Maja Chwalinska vs. Anastasia Zarycka - Egymás elleni mérkőzések
15.11.17 | 1. forduló | Maja Chwalinska | Anastasia Zarycka | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | Zawada | Szőnyeg |
08.05.17 | Kvalifikáció | Anastasia Zarycka | Maja Chwalinska | 5-7, 6-4, 7-66 | a mérkőzés részlete | Dunakeszi | Salak |
Maja Chwalinska form & Anastasia Zarycka form
Maja Chwalinska - Utolsó mérkőzések
W35 Terrassa - Salak | ||||
27.03.24 2. forduló | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - feladta | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - feladta | a mérkőzés részlete | |
W35 Alaminos - Salak | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W75 Ricany - Fedett | ||||
11.03.24 Kvalifikáció | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W75 Trnava - Fedett | ||||
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W75 Altenkirchen - Szőnyeg | ||||
15.02.24 2. forduló | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.02.24 1. forduló | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W75 Grenoble - Fedett | ||||
10.02.24 Negyeddöntő | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.02.24 2. forduló | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
07.02.24 1. forduló | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W75+H Porto - Fedett | ||||
28.01.24 Döntő | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.01.24 Középdöntő | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.01.24 Negyeddöntő | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.01.24 2. forduló | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
23.01.24 1. forduló | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
11.01.24 2. forduló | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 1. forduló | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
03.01.24 1. forduló | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
14.12.23 2. forduló | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.12.23 1. forduló | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
29.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Leticia Matuszewski | - | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
27.10.23 Negyeddöntő | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.23 2. forduló | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
24.10.23 1. forduló | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Quinta - Kemény | ||||
11.10.23 1. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
09.10.23 Kvalifikáció | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Anastasia Zarycka - Utolsó mérkőzések
W25 Koksijde - Salak | ||||
10.08.21 1. forduló | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyiv - Salak | ||||
22.07.21 2. forduló | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
21.07.21 1. forduló | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Stare - Salak | ||||
15.06.21 Kvalifikáció | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W25 Otocec - Salak | ||||
27.05.21 2. forduló | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
26.05.21 1. forduló | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Prague - Salak | ||||
03.05.21 Kvalifikáció | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
10.03.21 1. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Manacor - Kemény | ||||
02.03.21 Kvalifikáció | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Las - Salak | ||||
28.11.20 Középdöntő | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
27.11.20 Negyeddöntő | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.11.20 2. forduló | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.11.20 1. forduló | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Las - Salak | ||||
20.11.20 Negyeddöntő | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.20 2. forduló | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
18.11.20 1. forduló | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.11.20 Kvalifikáció | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
16.11.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
06.11.20 Negyeddöntő | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.20 2. forduló | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
04.11.20 1. forduló | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
30.10.20 Negyeddöntő | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
29.10.20 2. forduló | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.10.20 1. forduló | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Prerov - Salak | ||||
24.09.20 2. forduló | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.09.20 1. forduló | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
22.09.20 Kvalifikáció | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | a mérkőzés részlete |