MÉRKŐZÉS
20.11.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lou Adler | Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-3 | Stellenbosch | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Hollandia
17.09.99, 24 Életkor
17.09.99, 24 Életkor
Lou Adler vs. Donnaroza Gouvernante - Egymás elleni mérkőzések
20.11.17 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lou Adler | Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | Stellenbosch | Kemény |
Lou Adler form & Donnaroza Gouvernante form
Lou Adler - Utolsó mérkőzések
W15 Manacor - Kemény | ||||
18.01.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
03.11.20 1. forduló | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
26.10.20 Kvalifikáció | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
29.07.20 1. forduló | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
26.02.20 1. forduló | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.02.20 1. forduló | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grenoble - Fedett | ||||
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
10.01.20 Negyeddöntő | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.01.20 2. forduló | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60 Nantes - Fedett | ||||
29.10.19 Kvalifikáció | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W80 Poitiers - Fedett | ||||
22.10.19 1. forduló | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Cherbourg - Fedett | ||||
06.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Clermont - Fedett | ||||
27.09.19 Negyeddöntő | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.09.19 2. forduló | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
25.09.19 1. forduló | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Meitar - Kemény | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sajur - Kemény | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.09.19 1. forduló | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Chiswick - Kemény | ||||
06.08.19 1. forduló | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Woking - Kemény | ||||
31.07.19 1. forduló | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.07.19 Kvalifikáció | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palmela - Kemény | ||||
18.07.19 2. forduló | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
17.07.19 1. forduló | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Madrid - Kemény | ||||
27.06.19 2. forduló | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Donnaroza Gouvernante - Utolsó mérkőzések
Rotterdam - Salak | ||||
22.08.18 1. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Oldenzaal - Salak | ||||
15.08.18 1. forduló | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
14.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.08.18 Kvalifikáció | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
12.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Amstelveen - Salak | ||||
09.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Annick Melgers | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
08.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aurora Urso | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Den Haag - Salak | ||||
01.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bo Luttikhuis | 7-67, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Alkmaar - Salak | ||||
24.06.18 Kvalifikáció | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
23.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bo Luttikhuis | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Heraklion - Salak | ||||
05.03.18 Kvalifikáció | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.03.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Heraklion - Salak | ||||
01.03.18 2. forduló | vs. Kerrie Cartwright | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
28.02.18 1. forduló | vs. Tina Vlajic | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.02.18 Kvalifikáció | vs. Aneta Laboutkova | 7-67, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Magda Tomazani | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Stellenbosch - Kemény | ||||
04.12.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Stellenbosch - Kemény | ||||
27.11.17 Kvalifikáció | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Caroline Ilowska | 6-73, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Stellenbosch - Kemény | ||||
20.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lou Adler | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
03.11.17 Negyeddöntő | vs. Francesca Bullani | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.11.17 2. forduló | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
31.10.17 1. forduló | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
23.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Esteve Mendez | 4-6, 6-3, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Hammamet - Salak | ||||
17.10.17 1. forduló | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
16.10.17 Kvalifikáció | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-70, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Schoonhoven - Salak | ||||
29.08.17 1. forduló | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Rotterdam - Salak | ||||
23.08.17 1. forduló | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Oldenzaal - Salak | ||||
16.08.17 1. forduló | vs. Julyette Steur | 7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - feladta | a mérkőzés részlete |