MÉRKŐZÉS
25.11.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lara Schmidt | Natalie Augustinova | 6-3, 6-1 | W15 Milovice | Fedett |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Csehország
29.01.03, 21 Életkor
29.01.03, 21 Életkor
Lara Schmidt vs. Natalie Augustinova - Egymás elleni mérkőzések
09.08.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lara Schmidt | Natalie Augustinova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Bratislava | Salak |
25.11.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lara Schmidt | Natalie Augustinova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Milovice | Fedett |
Lara Schmidt form & Natalie Augustinova form
Lara Schmidt - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
29.03.24 Negyeddöntő | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
28.03.24 2. forduló | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.03.24 1. forduló | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
31.10.23 1. forduló | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hamburg - Fedett | ||||
20.10.23 Negyeddöntő | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.10.23 2. forduló | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Kursumlijska - Salak | ||||
24.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vienna - Salak | ||||
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Braunschweig - Salak | ||||
23.08.23 1. forduló | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Wroclaw - Salak | ||||
16.08.23 1. forduló | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Leipzig - Salak | ||||
08.08.23 1. forduló | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Hechingen - Salak | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Aschaffenburg - Salak | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Klosters - Salak | ||||
09.07.23 Döntő | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
08.07.23 Középdöntő | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - feladta | a mérkőzés részlete | |
07.07.23 Negyeddöntő | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |
Natalie Augustinova - Utolsó mérkőzések
W25 Jablonec - Salak | ||||
11.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
05.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vejle - Salak | ||||
25.07.22 Kvalifikáció | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
18.07.22 1. forduló | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Prokuplje - Salak | ||||
27.06.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
26.06.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Jablonec - Szőnyeg | ||||
28.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Castellon - Salak | ||||
03.11.21 1. forduló | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.10.21 1. forduló | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.10.21 Kvalifikáció | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
11.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Melilla - Salak | ||||
17.09.21 2. forduló | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
16.09.21 1. forduló | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
06.09.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prague - Salak | ||||
29.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Prerov - Salak | ||||
22.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bratislava - Salak | ||||
09.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bydgoszcz - Salak | ||||
01.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Olomouc - Salak | ||||
18.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
31.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
23.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
22.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sibenik - Salak | ||||
16.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
26.04.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |