MÉRKŐZÉS
15.11.17 | 1. forduló | Kristina Schmiedlova | Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | Zawada | Szőnyeg |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Kristina Schmiedlova | Laura Schaeder | |
Első szerva % | 38/62 (61%) | 35/47 (74%) |
Az első szervával nyert pontok | 26/38 (68%) | 20/35 (57%) |
A második szervával nyert pontok | 11/24 (46%) | 2/12 (17%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/7 (71%) | 2/8 (25%) |
Returnból származó nyerőpontok | 25/47 (53%) | 25/62 (40%) |
Nyerőpontok összesen | 62/109 (57%) | 47/109 (43%) |
Kettőshibák | 3 | 6 |
Ász | 9 | 1 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Kristina Schmiedlova vs. Laura Schaeder - Egymás elleni mérkőzések
15.11.17 | 1. forduló | Kristina Schmiedlova | Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | Zawada | Szőnyeg |
Kristina Schmiedlova form & Laura Schaeder form
Kristina Schmiedlova - Utolsó mérkőzések
Grenoble - Fedett | ||||
05.02.18 Kvalifikáció | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fiona Gervais | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
25.01.18 2. forduló | vs. Mai Hontama | 4-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
23.01.18 1. forduló | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
18.01.18 2. forduló | vs. Kumi So | 6-74, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
17.01.18 1. forduló | vs. Jade Lewis | 6-0, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Zawada - Szőnyeg | ||||
16.11.17 2. forduló | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.11.17 1. forduló | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
30.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Quattrone | 6-1, 5-7, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
30.10.17 Kvalifikáció | vs. Marie Benoit | 1-6, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
16.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Ashley | - | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
19.09.17 1. forduló | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-4, 3-4, - Kristina Schmiedlova - feladta | a mérkőzés részlete | |
18.09.17 Kvalifikáció | vs. Nastassja Burnett | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elisa Cordovani | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Balatonboglar - Salak | ||||
07.09.17 Negyeddöntő | vs. Greta Arn | 6-2, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.09.17 2. forduló | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 1. forduló | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 Kvalifikáció | vs. Timea Visontai | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Ricany - Salak | ||||
29.08.17 1. forduló | vs. Jana Jablonovska | 6-4, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Mragowo - Salak | ||||
17.08.17 2. forduló | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.08.17 1. forduló | vs. Mathilde Devits | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Mragowo - Salak | ||||
12.08.17 Középdöntő | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.08.17 Negyeddöntő | vs. Diana Sumova | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
10.08.17 2. forduló | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.08.17 1. forduló | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Tampere - Salak | ||||
28.07.17 Negyeddöntő | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
27.07.17 2. forduló | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
26.07.17 1. forduló | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Laura Schaeder - Utolsó mérkőzések
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.22 Kvalifikáció | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
14.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
26.10.22 1. forduló | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
04.11.20 1. forduló | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.10.20 Negyeddöntő | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.20 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.10.20 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
09.09.20 Kvalifikáció | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
08.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cordenons - Salak | ||||
24.08.20 1. forduló | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.06.20 1. forduló | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.06.20 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.01.20 1. forduló | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
23.01.20 1. forduló | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.12.19 Negyeddöntő | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.19 2. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.19 1. forduló | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.12.19 Döntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.12.19 Középdöntő | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.12.19 Negyeddöntő | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.12.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 1. forduló | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |