MÉRKŐZÉS
30.08.10 | 1. forduló | Katarzyna Kawa | Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | Gliwice | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
28.03.94, 30 Életkor
28.03.94, 30 Életkor
Katarzyna Kawa vs. Olha Romanyshyn - Egymás elleni mérkőzések
30.08.10 | 1. forduló | Katarzyna Kawa | Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | Gliwice | Salak |
Katarzyna Kawa form & Olha Romanyshyn form
Katarzyna Kawa - Utolsó mérkőzések
Antalya - Salak | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Olga Danilovic | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-66, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 1-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Austin - Kemény | ||||
24.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tereza Martincova | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Hua Hin - Kemény | ||||
27.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Korneeva | 6-71, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Melbourne - Kemény | ||||
10.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Andorra - Fedett | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W100 Valencia - Salak | ||||
25.11.23 Középdöntő | vs. Jaqueline Cristian | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.23 Negyeddöntő | vs. Mia Ristic | 7-62, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
23.11.23 2. forduló | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Billie Jean - Fedett | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Poitiers - Fedett | ||||
27.10.23 Negyeddöntő | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.10.23 2. forduló | vs. Merel Hoedt | 4-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
18.10.23 2. forduló | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Martina Trevisan | 6-3, 3-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Parma - Salak | ||||
22.09.23 Középdöntő | vs. Anna Schmiedlova | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.09.23 Negyeddöntő | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 2. forduló | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 1. forduló | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Ljubljana - Salak | ||||
15.09.23 Negyeddöntő | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 2. forduló | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.09.23 1. forduló | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 4-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Bari - Salak | ||||
08.09.23 Negyeddöntő | vs. Tamara Zidansek | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.09.23 2. forduló | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Olha Romanyshyn - Utolsó mérkőzések
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
22.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyiv - Salak | ||||
18.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
07.06.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
11.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
29.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Focsani - Salak | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bucha - Salak | ||||
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
30.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
22.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Bucha - Salak | ||||
12.09.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
12.09.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Bucha - Salak | ||||
05.09.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Bucha - Salak | ||||
21.09.15 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Bucha - Salak | ||||
14.09.15 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - feladta | a mérkőzés részlete | |
14.09.15 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Zawada - Szőnyeg | ||||
11.11.13 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Budva - Salak | ||||
16.09.13 1. forduló | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Podgorica - Salak | ||||
09.09.13 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Berlin - Salak | ||||
02.09.13 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Torun - Salak | ||||
01.07.13 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya Belconti - Kemény | ||||
16.04.12 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Pakharenko | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |