USA
29.05.99, 24 Életkor
29.05.99, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Teresia Londol vs. Joanne Zuger - Egymás elleni mérkőzések
04.02.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Joanne Zuger | Teresia Londol | 6-4, 3-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Teresia Londol form & Joanne Zuger form
Teresia Londol - Utolsó mérkőzések
W25 Santo - Kemény | ||||
08.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Julissa De Mata | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
03.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Demi Tran | 3-6, 0-3, - Teresia Londol - feladta | a mérkőzés részlete | |
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Shahd Habib | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
26.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
18.04.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Helena Stevic | 7-611, 4-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Salak | ||||
15.04.21 2. forduló | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
14.04.21 1. forduló | vs. Briana Szabo | 6-4, 5-7, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ani Vangelova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikol Mishieva | 7-610, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabela Ioana Dima | 6-3, 6-71, 16-14 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
13.02.19 Kvalifikáció | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
11.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Demidova | 6-4, 0-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
04.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Joanne Zuger | 4-6, 6-3, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
21.12.18 2. forduló | vs. Dia Evtimova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.12.18 1. forduló | vs. Aleksandra Stromova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
11.12.18 Kvalifikáció | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ena Kajevic | 7-63, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
08.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Keranovic | 6-1, Julia Keranovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
Dakar - Kemény | ||||
13.11.17 1. forduló | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
06.11.17 Kvalifikáció | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Komar | Natalia Komar - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
Sharm El - Kemény | ||||
30.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cherboug En - Fedett | ||||
09.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alice Robbe | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Clermont Ferrand - Fedett | ||||
25.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 7-62, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
25.09.17 Kvalifikáció | vs. Priscilla Heise | 7-69, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Chiswick - Kemény | ||||
07.08.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Knokke - Salak | ||||
10.07.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Perigueux - Salak | ||||
26.06.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Joanne Zuger - Utolsó mérkőzések
Paris - Salak | ||||
23.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Bogota - Salak | ||||
02.04.23 Kvalifikáció | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sopo - Salak | ||||
31.03.23 Negyeddöntő | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.03.23 2. forduló | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.03.23 1. forduló | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Mosquera - Salak | ||||
23.03.23 2. forduló | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - feladta | a mérkőzés részlete | |
22.03.23 1. forduló | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Anapoima - Salak | ||||
18.03.23 Középdöntő | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
17.03.23 Negyeddöntő | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
16.03.23 2. forduló | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
15.03.23 1. forduló | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Boca - Salak | ||||
10.03.23 Negyeddöntő | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.23 2. forduló | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.03.23 1. forduló | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W60+H Irapuato - Kemény | ||||
15.02.23 1. forduló | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Hua Hin - Kemény | ||||
30.01.23 1. forduló | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.23 Kvalifikáció | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
28.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Pune - Kemény | ||||
24.01.23 1. forduló | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Bhopal - Kemény | ||||
22.01.23 Döntő | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.01.23 Középdöntő | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.01.23 Negyeddöntő | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
19.01.23 2. forduló | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.01.23 1. forduló | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Melbourne - Kemény | ||||
10.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Limoges - Fedett | ||||
11.12.22 1. forduló | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
Angers - Fedett | ||||
05.12.22 1. forduló | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Andorra - Fedett | ||||
29.11.22 1. forduló | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Les - Kemény | ||||
25.10.22 1. forduló | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - feladta | a mérkőzés részlete |