Románia
17.07.00, 23 Életkor
17.07.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Luminita Tutunaru vs. Jacqueline Cabaj Awad - Egymás elleni mérkőzések
21.09.18 | Negyeddöntő | Jacqueline Cabaj Awad | Luminita Tutunaru | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | Antalya | Kemény |
Luminita Tutunaru form & Jacqueline Cabaj Awad form
Luminita Tutunaru - Utolsó mérkőzések
Antalya - Kemény | ||||
25.09.18 1. forduló | vs. Alise Cernecka | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
21.09.18 Negyeddöntő | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.09.18 2. forduló | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.09.18 1. forduló | vs. Franziska Kommer | 6-4, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Bucharest - Salak | ||||
20.08.18 Kvalifikáció | vs. Andreea Elena Iordachi | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Linda Cagnazzo | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
Bucharest - Salak | ||||
08.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
07.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Focsani - Salak | ||||
01.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jessie Aney | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Curtea De - Salak | ||||
24.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Banja Luka - Salak | ||||
04.06.18 Kvalifikáció | vs. Sarah Nikocevic | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Kunic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Nis - Salak | ||||
27.05.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Makhorkina | 6-4, 6-71, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Gonesse - Salak | ||||
12.03.18 Kvalifikáció | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
11.03.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Popescu | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.03.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julie Belgraver | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Amiens - Salak | ||||
04.03.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Franziska Kommer | 6-1, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.03.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Palmanova - Salak | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camilla Mitolo | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Palmanova - Salak | ||||
18.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angela Fita Boluda | 7-5, 6-75, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
Varna - Salak | ||||
18.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Victoria Negoita | 7-5, 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Mamaia - Salak | ||||
28.08.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 6-3, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
28.08.17 Kvalifikáció | vs. Mia Eklund | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
28.08.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-4, 3-1, Yasmeen Ghaoui - feladta | a mérkőzés részlete | |
Bucharest - Salak | ||||
24.08.17 2. forduló | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.08.17 1. forduló | vs. Anamaria Kiszner Luca | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Jacqueline Cabaj Awad - Utolsó mérkőzések
W35 Indore - Kemény | ||||
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Nagpur - Salak | ||||
05.03.24 1. forduló | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Gurugram - Kemény | ||||
01.03.24 Negyeddöntő | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.02.24 2. forduló | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 1. forduló | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Le - Kemény | ||||
23.01.24 1. forduló | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Petit - Kemény | ||||
19.01.24 Negyeddöntő | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.01.24 2. forduló | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
17.01.24 1. forduló | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Esch/Alzette - Fedett | ||||
11.01.24 2. forduló | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 1. forduló | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 Veracruz - Kemény | ||||
28.11.23 1. forduló | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Guadalajara - Salak | ||||
22.11.23 2. forduló | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santo - Kemény | ||||
19.11.23 Negyeddöntő | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
16.11.23 3. forduló | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 2. forduló | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santo - Kemény | ||||
10.11.23 3. forduló | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.11.23 2. forduló | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Loule - Kemény | ||||
27.10.23 2. forduló | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.10.23 1. forduló | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Faro - Kemény | ||||
18.10.23 1. forduló | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Reims - Fedett | ||||
03.10.23 1. forduló | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Ceuta - Kemény | ||||
20.09.23 1. forduló | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Malmo - Salak | ||||
25.08.23 Középdöntő | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 Negyeddöntő | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | a mérkőzés részlete |