MÉRKŐZÉS
14.11.19 | 2. forduló | Ipek Oz | Lyubov Kostenko | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ipek Oz | Lyubov Kostenko | |
Első szerva % | 29/43 (67%) | 24/49 (49%) |
Az első szervával nyert pontok | 18/29 (62%) | 10/24 (42%) |
A második szervával nyert pontok | 9/14 (64%) | 7/25 (28%) |
Megnyert breakpoint-ok | 7/13 (54%) | 2/4 (50%) |
Returnból származó nyerőpontok | 32/49 (65%) | 16/43 (37%) |
Nyerőpontok összesen | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Kettőshibák | 1 | 5 |
Ász | 2 | 0 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
2-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ipek Oz | 2-2 | |
0-0, 30-15 | ||
3-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0 | ||
Ipek Oz | 3-3 | |
0-0, 0-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0 | ||
Ipek Oz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ipek Oz | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ipek Oz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
28.03.03, 21 Életkor
28.03.03, 21 Életkor
Ipek Oz vs. Lyubov Kostenko - Egymás elleni mérkőzések
14.11.19 | 2. forduló | Ipek Oz | Lyubov Kostenko | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Ipek Oz form & Lyubov Kostenko form
Ipek Oz - Utolsó mérkőzések
Antalya - Salak | ||||
27.03.24 1. forduló | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W75 Ricany - Fedett | ||||
16.03.24 Középdöntő | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - feladta | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W75 Trnava - Fedett | ||||
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Macon - Fedett | ||||
29.02.24 2. forduló | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 1. forduló | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Dubai - Kemény | ||||
16.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Doha - Kemény | ||||
09.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W75 Andrezieux - Fedett | ||||
01.02.24 2. forduló | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - feladta | a mérkőzés részlete | |
31.01.24 1. forduló | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
Uruguay - Salak | ||||
06.12.23 2. forduló | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.12.23 1. forduló | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Buenos Aires - Salak | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Florianopolis - Salak | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
20.11.23 1. forduló | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Colina - Salak | ||||
14.11.23 1. forduló | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W25 Istanbul - Fedett | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Cluj-Napoca - Fedett | ||||
16.10.23 1. forduló | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
14.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Lisbon - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
14.09.23 3. forduló | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 2. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Montreux - Salak | ||||
05.09.23 1. forduló | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
New York - Kemény | ||||
23.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
02.09.23 Középdöntő | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Lyubov Kostenko - Utolsó mérkőzések
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
24.08.21 1. forduló | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyiv - Salak | ||||
21.07.21 1. forduló | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
01.07.21 2. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
29.06.21 1. forduló | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.06.21 2. forduló | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.06.21 1. forduló | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.06.21 2. forduló | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.06.21 1. forduló | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.04.21 1. forduló | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
31.03.21 1. forduló | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.03.21 Kvalifikáció | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
22.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
11.02.21 2. forduló | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.02.21 1. forduló | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
03.02.21 1. forduló | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haabneeme - Fedett | ||||
17.11.20 Kvalifikáció | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
10.09.20 2. forduló | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.20 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.02.20 Negyeddöntő | vs. Yuliana Lizarazo | - Lyubov Kostenko - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
20.02.20 2. forduló | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.02.20 1. forduló | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Australian Open - Kemény | ||||
28.01.20 2. forduló | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 1. forduló | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.11.19 Negyeddöntő | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |