MÉRKŐZÉS
06.10.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Ioana Zvonaru | Stefanie Auer | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Románia
06.01.04, 20 Életkor
06.01.04, 20 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ausztria
26.04.02, 21 Életkor
26.04.02, 21 Életkor
Ioana Zvonaru vs. Stefanie Auer - Egymás elleni mérkőzések
06.10.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Ioana Zvonaru | Stefanie Auer | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Kemény |
Ioana Zvonaru form & Stefanie Auer form
Ioana Zvonaru - Utolsó mérkőzések
W15 Sharm - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 Kvalifikáció | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
05.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
30.01.24 1. forduló | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
21.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W35 Monastir - Kemény | ||||
18.01.24 2. forduló | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
16.01.24 1. forduló | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
11.01.24 2. forduló | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.01.24 1. forduló | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.01.24 1. forduló | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Navi - Kemény | ||||
27.12.23 1. forduló | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
25.12.23 Kvalifikáció | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
04.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
02.12.23 Középdöntő | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
30.11.23 2. forduló | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
29.10.23 Döntő | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.10.23 Középdöntő | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.10.23 Negyeddöntő | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
26.10.23 2. forduló | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete |
Stefanie Auer - Utolsó mérkőzések
W50 Murska - Fedett | ||||
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 Kvalifikáció | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.03.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
19.12.23 1. forduló | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
13.12.23 2. forduló | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 1. forduló | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Bratislava - Fedett | ||||
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 Kvalifikáció | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
04.10.23 1. forduló | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
02.08.23 1. forduló | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Poertschach - Salak | ||||
06.06.23 Kvalifikáció | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Annenheim - Salak | ||||
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Warmbad - Salak | ||||
22.05.23 1. forduló | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |