MÉRKŐZÉS
10.09.20 | 2. forduló | Ioana Loredana Rosca | Lyubov Kostenko | 6-0, 6-2 | W15 Varna | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ioana Loredana Rosca | Lyubov Kostenko | |
Első szerva % | 19/39 (49%) | 29/45 (64%) |
Az első szervával nyert pontok | 16/19 (84%) | 13/29 (45%) |
A második szervával nyert pontok | 11/20 (55%) | 3/16 (19%) |
Megnyert breakpoint-ok | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Returnból származó nyerőpontok | 29/45 (64%) | 12/39 (31%) |
Nyerőpontok összesen | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Kettőshibák | 4 | 6 |
Ász | 3 | 1 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ioana Loredana Rosca | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ioana Loredana Rosca | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Lyubov Kostenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Ukrajna
28.03.03, 21 Életkor
28.03.03, 21 Életkor
Ioana Loredana Rosca vs. Lyubov Kostenko - Egymás elleni mérkőzések
10.09.20 | 2. forduló | Ioana Loredana Rosca | Lyubov Kostenko | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Varna | Salak |
Ioana Loredana Rosca form & Lyubov Kostenko form
Ioana Loredana Rosca - Utolsó mérkőzések
W100 Oeiras - Salak | ||||
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Zaragoza - Salak | ||||
12.04.23 1. forduló | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.04.23 Kvalifikáció | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
10.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palmanova - Salak | ||||
21.03.23 Kvalifikáció | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
20.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palmanova - Salak | ||||
15.03.23 1. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
14.03.23 Kvalifikáció | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
13.03.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
12.03.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
25.02.23 Középdöntő | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.23 Negyeddöntő | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
23.02.23 2. forduló | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
22.02.23 1. forduló | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
18.02.23 Középdöntő | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
17.02.23 Negyeddöntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.02.23 2. forduló | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
15.02.23 1. forduló | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 San - Salak | ||||
27.09.22 1. forduló | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Bucharest - Salak | ||||
12.09.22 1. forduló | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Bari - Salak | ||||
05.09.22 Kvalifikáció | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.22 1. forduló | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Horb - Salak | ||||
28.07.22 2. forduló | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - feladta | a mérkőzés részlete | |
26.07.22 1. forduló | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Vitoria - Kemény | ||||
20.07.22 1. forduló | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Getxo - Salak | ||||
08.07.22 Negyeddöntő | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
07.07.22 2. forduló | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.07.22 1. forduló | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60 Montpellier - Salak | ||||
29.06.22 1. forduló | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |
Lyubov Kostenko - Utolsó mérkőzések
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
24.08.21 1. forduló | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyiv - Salak | ||||
21.07.21 1. forduló | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
01.07.21 2. forduló | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
29.06.21 1. forduló | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
10.06.21 2. forduló | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
09.06.21 1. forduló | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
03.06.21 2. forduló | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.06.21 1. forduló | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.04.21 1. forduló | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
31.03.21 1. forduló | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.03.21 Kvalifikáció | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
22.03.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
11.02.21 2. forduló | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.02.21 1. forduló | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
03.02.21 1. forduló | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Haabneeme - Fedett | ||||
17.11.20 Kvalifikáció | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
10.09.20 2. forduló | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.20 1. forduló | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.02.20 Negyeddöntő | vs. Yuliana Lizarazo | - Lyubov Kostenko - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
20.02.20 2. forduló | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.02.20 1. forduló | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Australian Open - Kemény | ||||
28.01.20 2. forduló | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.01.20 1. forduló | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.11.19 Negyeddöntő | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |