MÉRKŐZÉS
16.09.12 | Kvalifikáció 2. fordulója | Greta Arn | Shiho Akita | 6-0, 6-3 | Seoul | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Greta Arn | Shiho Akita | |
Első szerva % | 30/53 (57%) | 20/54 (37%) |
Az első szervával nyert pontok | 22/30 (73%) | 10/20 (50%) |
A második szervával nyert pontok | 12/23 (52%) | 14/34 (41%) |
Megnyert breakpoint-ok | 6/9 (67%) | 1/6 (17%) |
Returnból származó nyerőpontok | 30/54 (56%) | 19/53 (36%) |
Nyerőpontok összesen | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Kettőshibák | 5 | 7 |
Ász | 2 | 0 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Greta Arn vs. Shiho Akita - Egymás elleni mérkőzések
16.09.12 | Kvalifikáció 2. fordulója | Greta Arn | Shiho Akita | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | Seoul | Kemény |
Greta Arn form & Shiho Akita form
Greta Arn - Utolsó mérkőzések
W25 Porto - Kemény | ||||
27.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
27.08.20 1. forduló | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.20 1. forduló | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.08.20 1. forduló | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
24.08.20 1. forduló | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Macon - Fedett | ||||
27.02.20 2. forduló | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
26.02.20 1. forduló | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W100 Cairo - Kemény | ||||
10.02.20 Kvalifikáció | vs. Katarzyna Piter | - | a mérkőzés részlete | |
09.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Andrezieux - Fedett | ||||
27.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W100 Szekesfehervar - Salak | ||||
23.10.19 1. forduló | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - feladta | a mérkőzés részlete | |
22.10.19 Kvalifikáció | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W60 Szekesfehervar - Salak | ||||
16.10.19 1. forduló | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Roehampton - Kemény | ||||
25.09.19 2. forduló | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.09.19 1. forduló | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Nanchang - Kemény | ||||
09.09.19 1. forduló | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
08.09.19 Kvalifikáció | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
07.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Chiswick - Kemény | ||||
10.08.19 Középdöntő | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.08.19 Negyeddöntő | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.08.19 2. forduló | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
06.08.19 1. forduló | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Woking - Kemény | ||||
31.07.19 1. forduló | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Nur - Kemény | ||||
17.07.19 1. forduló | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Biella - Salak | ||||
02.07.19 1. forduló | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
27.06.19 2. forduló | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
26.06.19 1. forduló | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60 Saint - Salak | ||||
15.05.19 1. forduló | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |
Shiho Akita - Utolsó mérkőzések
W15 Hinode - Kemény | ||||
19.03.24 1. forduló | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
22.02.24 1. forduló | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W50 Antalya - Salak | ||||
19.01.24 Negyeddöntő | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
18.01.24 3. forduló | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
17.01.24 2. forduló | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
16.01.24 1. forduló | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Antalya - Salak | ||||
11.01.24 1. forduló | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.01.24 2. forduló | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Takasaki - Kemény | ||||
20.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Sydney - Kemény | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
W60 Playford - Kemény | ||||
23.10.23 Kvalifikáció | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Hamamatsu - Szőnyeg | ||||
10.10.23 1. forduló | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Makinohara - Szőnyeg | ||||
07.10.23 Középdöntő | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Nanao - Szőnyeg | ||||
26.09.23 1. forduló | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Kyoto - Fedett | ||||
22.09.23 Negyeddöntő | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.09.23 2. forduló | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 1. forduló | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
29.08.23 1. forduló | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W40 Hong - Kemény | ||||
20.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nakhon - Kemény | ||||
19.07.23 1. forduló | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Nakhon - Kemény | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nakhon - Kemény | ||||
02.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kashiwa - Kemény | ||||
09.06.23 Negyeddöntő | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - feladta | a mérkőzés részlete |