MÉRKŐZÉS
26.09.16 | Kvalifikáció 1. fordulója | Georgia Andreea Craciun | Sofia Vaynberg | 6-2, 6-0 | Chisinau | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
19.10.91, 32 Életkor
19.10.91, 32 Életkor
Georgia Andreea Craciun vs. Sofia Vaynberg - Egymás elleni mérkőzések
26.09.16 | Kvalifikáció 1. fordulója | Georgia Andreea Craciun | Sofia Vaynberg | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | Chisinau | Salak |
Georgia Andreea Craciun form & Sofia Vaynberg form
Georgia Andreea Craciun - Utolsó mérkőzések
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
07.11.23 1. forduló | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 1. forduló | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
21.09.23 2. forduló | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
20.09.23 1. forduló | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Varna - Salak | ||||
14.09.23 2. forduló | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 1. forduló | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bistrita - Salak | ||||
19.08.23 Középdöntő | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
18.08.23 Negyeddöntő | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
17.08.23 2. forduló | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
16.08.23 1. forduló | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Iasi - Salak | ||||
16.07.23 Kvalifikáció | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
15.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Aschaffenburg - Salak | ||||
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Stuttgart - Salak | ||||
04.07.23 Kvalifikáció | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W40 La - Kemény | ||||
08.06.23 2. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.06.23 1. forduló | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.06.23 Kvalifikáció | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 La - Kemény | ||||
01.06.23 2. forduló | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.23 1. forduló | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Mexico - Kemény | ||||
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Mexico - Kemény | ||||
01.02.23 2. forduló | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
31.01.23 1. forduló | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
30.01.23 Kvalifikáció | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Sofia Vaynberg - Utolsó mérkőzések
W25 Almaty - Salak | ||||
29.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ust - Kemény | ||||
11.08.22 2. forduló | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.08.22 1. forduló | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
05.06.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tbilisi - Kemény | ||||
29.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
17.01.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
24.11.21 1. forduló | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.11.21 Kvalifikáció | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
22.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
11.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
19.07.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Kemény | ||||
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
09.03.21 Kvalifikáció | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
09.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
20.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Chornomorsk - Salak | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Parnu - Salak | ||||
15.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
01.05.19 1. forduló | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
16.04.19 Kvalifikáció | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
16.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tel - Kemény | ||||
26.03.19 Kvalifikáció | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
Batumi - Kemény | ||||
18.09.18 1. forduló | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Moscow - Salak | ||||
25.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete |