MÉRKŐZÉS
11.11.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Gabriela Duca | Lyuboslava Peruhova | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Bulgária
18.01.94, 30 Életkor
18.01.94, 30 Életkor
Gabriela Duca vs. Lyuboslava Peruhova - Egymás elleni mérkőzések
11.11.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Gabriela Duca | Lyuboslava Peruhova | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Gabriela Duca form & Lyuboslava Peruhova form
Gabriela Duca - Utolsó mérkőzések
W15 Brasov - Salak | ||||
31.08.22 1. forduló | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
24.08.22 1. forduló | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bad - Salak | ||||
16.08.22 1. forduló | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
22.03.22 Kvalifikáció | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - feladta | a mérkőzés részlete | |
20.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
14.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
13.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
09.03.22 1. forduló | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.22 Kvalifikáció | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
07.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.03.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.03.22 1. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.03.22 Kvalifikáció | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
28.02.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
17.11.21 1. forduló | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
10.11.21 1. forduló | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
09.11.21 Kvalifikáció | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.11.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
04.11.21 2. forduló | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.11.21 1. forduló | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
27.10.21 1. forduló | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.10.21 2. forduló | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.10.21 1. forduló | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
13.10.21 1. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.10.21 Kvalifikáció | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
11.10.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.10.21 2. forduló | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.10.21 1. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
16.09.21 2. forduló | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Lyuboslava Peruhova - Utolsó mérkőzések
W15 Sozopol - Kemény | ||||
13.09.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Varna - Salak | ||||
05.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
16.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
02.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
11.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
03.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
01.10.19 1. forduló | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.05.19 Kvalifikáció | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
14.05.19 Kvalifikáció | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
15.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
08.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Solarino - Szőnyeg | ||||
11.12.18 1. forduló | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.18 Kvalifikáció | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Solarino - Szőnyeg | ||||
04.12.18 1. forduló | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.12.18 Kvalifikáció | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Salak | ||||
11.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Sozopol - Kemény | ||||
04.10.18 2. forduló | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
03.10.18 1. forduló | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | a mérkőzés részlete | |
02.10.18 Kvalifikáció | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Varna - Salak | ||||
10.09.18 Kvalifikáció | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Bucharest - Salak | ||||
08.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete |