Ukrajna
22.04.01, 22 Életkor
22.04.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Mariya Poduraeva vs. Fanny Ostlund - Egymás elleni mérkőzések
11.03.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Fanny Ostlund | Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 10-5 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Mariya Poduraeva form & Fanny Ostlund form
Mariya Poduraeva - Utolsó mérkőzések
W15 Karaganda - Fedett | ||||
12.03.24 Kvalifikáció | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
11.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
05.03.24 Kvalifikáció | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
27.11.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
23.11.23 2. forduló | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
13.11.23 Kvalifikáció | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
05.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Heraklion - Salak | ||||
30.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Heraklion - Salak | ||||
23.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
16.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
17.08.23 1. forduló | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.08.23 Kvalifikáció | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
14.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
08.08.23 Kvalifikáció | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Astana - Kemény | ||||
31.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 La - Kemény | ||||
04.06.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
01.06.23 2. forduló | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
31.05.23 1. forduló | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Monastir - Kemény | ||||
22.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Fanny Ostlund - Utolsó mérkőzések
W35 Nagpur - Salak | ||||
05.03.24 1. forduló | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W35 Gurugram - Kemény | ||||
29.02.24 2. forduló | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
28.02.24 1. forduló | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Le - Kemény | ||||
25.01.24 2. forduló | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
24.01.24 1. forduló | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Petit - Kemény | ||||
21.01.24 Döntő | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.01.24 Középdöntő | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
19.01.24 Negyeddöntő | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
18.01.24 2. forduló | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - feladta | a mérkőzés részlete | |
16.01.24 1. forduló | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
22.12.23 Középdöntő | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.12.23 Negyeddöntő | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.12.23 2. forduló | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 1. forduló | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Nairobi - Salak | ||||
13.12.23 2. forduló | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.23 1. forduló | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Veracruz - Kemény | ||||
29.11.23 2. forduló | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 Guadalajara - Salak | ||||
23.11.23 Negyeddöntő | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 2. forduló | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
21.11.23 1. forduló | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santo - Kemény | ||||
16.11.23 3. forduló | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.11.23 2. forduló | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santo - Kemény | ||||
11.11.23 3. forduló | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.11.23 2. forduló | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W40 Quinta - Kemény | ||||
08.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
14.09.23 3. forduló | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.23 2. forduló | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | a mérkőzés részlete | |
11.09.23 1. forduló | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | a mérkőzés részlete |