MÉRKŐZÉS
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
25.01.00, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
17.01.01, 23 Életkor
699 54
24081 $
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Margarita Ten vs. Evgeniya Burdina - Egymás elleni mérkőzések
Margarita Ten form & Evgeniya Burdina form
Margarita Ten - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Kemény |
22.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nem játszott | | a mérkőzés részlete |
W15 Antalya - Kemény |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
17.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
08.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Kemény |
05.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
Kazan - Salak |
04.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Don Benito - Szőnyeg |
14.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
Bucharest - Salak |
07.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
Focsani - Salak |
01.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
Curtea De - Salak |
24.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Salak |
04.12.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
Antalya - Salak |
27.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
Evgeniya Burdina - Utolsó mérkőzések
W35 Sharm - Kemény |
10.04.24 1. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
05.04.24 Negyeddöntő | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
04.04.24 2. forduló | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
03.04.24 1. forduló | vs. Holly Hutchinson | 7-5, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
01.03.24 Negyeddöntő | vs. Merna Refaat | 2-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
29.02.24 2. forduló | vs. Olga Danilova | 6-4, 6-4 | | a mérkőzés részlete |
28.02.24 1. forduló | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
21.02.24 1. forduló | vs. Carola Cavelli | 6-3, 3-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
15.02.24 2. forduló | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
14.02.24 1. forduló | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
07.02.24 1. forduló | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 5-7 | | a mérkőzés részlete |
W35 Sharm - Kemény |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anastasiia Aralova | 1-6, 6-3, 6-10 | | a mérkőzés részlete |
W25 Sharm - Kemény |
13.12.23 1. forduló | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
09.12.23 Középdöntő | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 4-6 | | a mérkőzés részlete |
08.12.23 Negyeddöntő | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 7-63 | | a mérkőzés részlete |
07.12.23 2. forduló | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | | a mérkőzés részlete |
06.12.23 1. forduló | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 1-6 | | a mérkőzés részlete |
30.11.23 2. forduló | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
29.11.23 1. forduló | vs. Izabela Heinzova | 2-6, 6-4, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
24.11.23 Negyeddöntő | vs. Teja Tirunelveli | 2-6, 3-6 | | a mérkőzés részlete |
23.11.23 2. forduló | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |
22.11.23 1. forduló | vs. Chanel Janssen | 6-4, 7-62 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
17.11.23 Negyeddöntő | vs. Alisa Kummel | 6-1, 2-6, 2-6 | | a mérkőzés részlete |
16.11.23 2. forduló | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
15.11.23 1. forduló | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
W15 Sharm - Kemény |
11.11.23 Középdöntő | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | | a mérkőzés részlete |
10.11.23 Negyeddöntő | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-66, 7-5 | | a mérkőzés részlete |
09.11.23 2. forduló | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-1 | | a mérkőzés részlete |
08.11.23 1. forduló | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-3 | | a mérkőzés részlete |