MÉRKŐZÉS
13.05.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Eunyeong Park | Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | Incheon | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Koreai Köztársaság
12.11.99, 24 Életkor
12.11.99, 24 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Koreai Köztársaság
27.02.01, 23 Életkor
27.02.01, 23 Életkor
Eunyeong Park vs. Jooyeon Jeong - Egymás elleni mérkőzések
13.05.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Eunyeong Park | Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | Incheon | Kemény |
Eunyeong Park form & Jooyeon Jeong form
Eunyeong Park - Utolsó mérkőzések
W15 Hua - Kemény | ||||
15.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Feier Hu | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hua - Kemény | ||||
09.10.23 Kvalifikáció | vs. Feier Hu | 6-75, 7-67, 2-10 | a mérkőzés részlete | |
08.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
07.09.23 2. forduló | vs. Yujin Ahn | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
06.09.23 1. forduló | vs. Dami Lee | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Sujin Lee | 6-0, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Hyewon Hwang | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
28.08.23 Kvalifikáció | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Subin Park | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Si Yoen Yeom | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
06.09.22 Kvalifikáció | vs. Gyeong Seo Lee | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
05.09.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Su Jin Kim | 6-75, 6-0, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
04.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hyeseo Shin | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Seoul - Fedett | ||||
21.12.21 1. forduló | vs. Yuki Naito | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
05.09.19 2. forduló | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Mio Kozaki | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Ah Song | 2-6, 6-2, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jeongyun Lee | 2-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
31.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jeong Moon | 7-63, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Seung-Yeon Hong | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Goyang - Kemény | ||||
21.05.19 Kvalifikáció | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Da Hye Kim | 5-7, 6-1, 12-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Changwon - Kemény | ||||
13.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Haley Giavara | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Gyeongsan - Kemény | ||||
11.06.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Cherry Kim | 4-6, 6-4, 6-74 | a mérkőzés részlete | |
10.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ye Ji Jo | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Changwon - Kemény | ||||
22.05.18 Kvalifikáció | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
21.05.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sumin Kim | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
20.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Isabella Bozicevic | 6-0, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete |
Jooyeon Jeong - Utolsó mérkőzések
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sebin Eom | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
27.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ha Yeong Ryu | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Changwon - Kemény | ||||
29.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Cherry Kim | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Incheon - Kemény | ||||
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Min Young Park | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
28.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Soo Ha Jang | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
31.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hyeri Kim | 6-74, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
04.02.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
01.02.19 1. forduló | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
22.01.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 2-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
16.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
10.12.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anri Nagata | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Vasina | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
02.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eunji Lee (2001) | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
26.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
19.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Handeul Kim | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
12.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ai Kamiyoshihara | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Gyeongsan - Kemény | ||||
10.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sujin Yoon | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sangju - Fedett | ||||
03.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mi Seong Sim | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Changwon - Kemény | ||||
20.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sinhee Kim | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Incheon - Kemény | ||||
13.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eunyeong Park | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Goyang - Kemény | ||||
06.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
04.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
28.08.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ji Hey Lee | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
12.06.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dami Lee | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Goyang - Kemény | ||||
22.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ling Zhang | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Incheon - Kemény | ||||
15.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Changwon - Kemény | ||||
08.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Seoin Choi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
05.09.16 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Subin Park | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
29.08.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Su San Na Sim | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |