MÉRKŐZÉS
23.07.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Erin Routliffe | Oleksandra Gorchanyuk | 6-2, 6-1 | W80 Granby | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Kanada
27.02.01, 23 Életkor
27.02.01, 23 Életkor
Erin Routliffe vs. Oleksandra Gorchanyuk - Egymás elleni mérkőzések
23.07.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Erin Routliffe | Oleksandra Gorchanyuk | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | W80 Granby | Kemény |
Erin Routliffe form & Oleksandra Gorchanyuk form
Erin Routliffe - Utolsó mérkőzések
Zhengzhou - Kemény | ||||
07.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Cleveland - Kemény | ||||
19.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
Strasbourg - Salak | ||||
24.05.23 2. forduló | vs. Elina Svitolina | - | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 1. forduló | vs. Su-Wei Hsieh | 7-62, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.05.23 Kvalifikáció | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olivia Tjandramulia | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Florence - Salak | ||||
15.05.23 Kvalifikáció | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Auckland - Kemény | ||||
03.01.23 1. forduló | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tauranga - Kemény | ||||
22.12.22 Negyeddöntő | vs. Katherine Sebov | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.12.22 2. forduló | vs. Monique Barry | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
20.12.22 1. forduló | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 3-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Granby - Kemény | ||||
21.08.22 Kvalifikáció | vs. Marina Stakusic | 2-6, 7-64, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 5-7, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W100 Charleston - Salak | ||||
03.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eri Hozumi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Newport - Kemény | ||||
02.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aldila Sutjiadi | 6-4, 3-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Rome - Kemény | ||||
26.01.21 Kvalifikáció | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
25.01.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexa Glatch | 7-5, 3-6, 16-14 | a mérkőzés részlete | |
W25 Orlando - Kemény | ||||
11.11.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alycia Parks | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Cagnes - Salak | ||||
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Mildura - Fű | ||||
05.03.20 1. forduló | vs. Ivana Popovic | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
25.02.20 Kvalifikáció | vs. Shiho Akita | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Rhea Makesar | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lauren Nikoloski | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Perth - Kemény | ||||
19.02.20 1. forduló | vs. Amber Marshall | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hamilton - Kemény | ||||
12.02.20 1. forduló | vs. Eri Shimizu | 6-2, 6-74, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W60 Burnie - Kemény | ||||
30.01.20 2. forduló | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.20 1. forduló | vs. Irina Ramialison | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.01.20 Kvalifikáció | vs. Irina Ramialison | 4-6, 1-4, - Erin Routliffe - feladta | a mérkőzés részlete | |
27.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jessica Fowler | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Auckland - Kemény | ||||
04.01.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Errani | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete |
Oleksandra Gorchanyuk - Utolsó mérkőzések
W60 Saguenay - Fedett | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marina Stakusic | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lawrence - Kemény | ||||
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carmen Roxana Manu | 6-2, 6-70, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W80 Granby - Kemény | ||||
23.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erin Routliffe | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Gatineau - Kemény | ||||
15.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Emma | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
09.07.19 1. forduló | vs. Solymar Colling | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
04.07.19 2. forduló | vs. Yu Chen | 3-6, 1-4, - Oleksandra Gorchanyuk - feladta | a mérkőzés részlete | |
02.07.19 1. forduló | vs. Lina Glushko | 7-67, Lina Glushko - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Naples - Salak | ||||
14.05.19 Kvalifikáció | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
14.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kendra Bunch | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Arcadia - Kemény | ||||
13.03.19 Kvalifikáció | vs. Hailey Wilcox | 3-6, 7-65, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
11.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jenna Defalco | 7-68, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Carson - Kemény | ||||
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Fort - Kemény | ||||
10.01.19 2. forduló | vs. Vladica Babic | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
08.01.19 1. forduló | vs. Christina Shakovets | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Saguenay - Fedett | ||||
20.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Cairo - Salak | ||||
13.09.18 2. forduló | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.18 1. forduló | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-76, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
10.09.18 Kvalifikáció | vs. Nada Sarhan | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Osprey - Salak | ||||
22.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Roman Dominguez | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Orlando - Salak | ||||
04.03.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Victoria Hu | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Toronto - Fedett | ||||
30.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kana Daniel | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Saguenay - Fedett | ||||
23.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Quinn Gleason | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Granby - Kemény | ||||
24.07.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Catherine Leduc | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Gatineau - Kemény | ||||
17.07.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amy Zhu | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Victoria - Fedett | ||||
15.06.15 1. forduló | vs. Hannah Sulz | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
15.06.15 2. forduló | vs. Malika Rose | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |