MÉRKŐZÉS
11.03.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Elena Milovanovic | Lara Panfilov | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Hollandia
10.08.00, 23 Életkor
10.08.00, 23 Életkor
Elena Milovanovic vs. Lara Panfilov - Egymás elleni mérkőzések
11.03.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Elena Milovanovic | Lara Panfilov | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak |
Elena Milovanovic form & Lara Panfilov form
Elena Milovanovic - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
27.03.24 1. forduló | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
19.03.24 1. forduló | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
17.03.24 Döntő | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
16.03.24 Középdöntő | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W50 Macon - Fedett | ||||
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Porto - Fedett | ||||
01.02.24 2. forduló | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.24 1. forduló | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
08.01.24 Kvalifikáció | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W50 Nonthaburi - Kemény | ||||
31.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Trnava - Fedett | ||||
01.12.23 Negyeddöntő | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.11.23 2. forduló | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 Kvalifikáció | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W40 Petange - Fedett | ||||
16.11.23 2. forduló | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
14.11.23 1. forduló | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
13.11.23 Kvalifikáció | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
12.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Istanbul - Fedett | ||||
27.10.23 Negyeddöntő | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
26.10.23 2. forduló | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
22.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Lara Panfilov - Utolsó mérkőzések
W15 Heraklion - Salak | ||||
10.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
17.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
14.02.20 Negyeddöntő | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.02.20 2. forduló | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | a mérkőzés részlete | |
12.02.20 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
11.02.20 Kvalifikáció | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
10.02.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
17.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
17.12.19 Kvalifikáció | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | a mérkőzés részlete | |
16.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
13.12.19 1. forduló | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.19 Kvalifikáció | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
09.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
29.11.19 Negyeddöntő | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.19 2. forduló | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
27.11.19 1. forduló | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.11.19 1. forduló | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 Kvalifikáció | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - feladta | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sozopol - Kemény | ||||
03.10.19 2. forduló | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.10.19 1. forduló | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete |