MÉRKŐZÉS
21.05.19 | 1. forduló | Elena Malygina | Laura Schaeder | 6-3, 1-6, 6-4 | W15 Heraklion | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Elena Malygina | Laura Schaeder | |
Első szerva % | 45/84 (54%) | 58/89 (65%) |
Az első szervával nyert pontok | 26/45 (58%) | 33/58 (57%) |
A második szervával nyert pontok | 19/39 (49%) | 13/31 (42%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/12 (42%) | 5/6 (83%) |
Returnból származó nyerőpontok | 43/89 (48%) | 39/84 (46%) |
Nyerőpontok összesen | 88/173 (51%) | 85/173 (49%) |
Kettőshibák | 7 | 5 |
Ász | 0 | 1 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Laura Schaeder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Laura Schaeder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Elena Malygina vs. Laura Schaeder - Egymás elleni mérkőzések
21.05.19 | 1. forduló | Elena Malygina | Laura Schaeder | 6-3, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Heraklion | Salak |
Elena Malygina form & Laura Schaeder form
Elena Malygina - Utolsó mérkőzések
W50 Kofu - Kemény | ||||
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hinode - Kemény | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
16.03.24 Középdöntő | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
15.03.24 Negyeddöntő | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
14.03.24 2. forduló | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
13.03.24 1. forduló | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Karaganda - Fedett | ||||
09.03.24 Középdöntő | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
08.03.24 Negyeddöntő | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
07.03.24 2. forduló | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.03.24 1. forduló | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W35 Helsinki - Fedett | ||||
29.02.24 2. forduló | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 1. forduló | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W50 Roehampton - Fedett | ||||
12.02.24 Kvalifikáció | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W50 Edgbaston - Fedett | ||||
06.02.24 1. forduló | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Sunderland - Fedett | ||||
18.01.24 2. forduló | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
16.01.24 1. forduló | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W35 Loughborough - Fedett | ||||
09.01.24 1. forduló | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
05.11.23 Döntő | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
04.11.23 Középdöntő | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - feladta | a mérkőzés részlete | |
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
31.10.23 1. forduló | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Glasgow - Fedett | ||||
25.10.23 1. forduló | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Shrewsbury - Fedett | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60+H Caldas - Kemény | ||||
19.09.23 1. forduló | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W25 Leiria - Kemény | ||||
12.09.23 1. forduló | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Malmo - Salak | ||||
24.08.23 Negyeddöntő | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | a mérkőzés részlete |
Laura Schaeder - Utolsó mérkőzések
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.22 Kvalifikáció | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
14.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
26.10.22 1. forduló | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
04.11.20 1. forduló | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.10.20 Negyeddöntő | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.20 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.10.20 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
09.09.20 Kvalifikáció | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
08.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cordenons - Salak | ||||
24.08.20 1. forduló | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.06.20 1. forduló | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.06.20 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.01.20 1. forduló | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
23.01.20 1. forduló | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.12.19 Negyeddöntő | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.19 2. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.19 1. forduló | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.12.19 Döntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.12.19 Középdöntő | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.12.19 Negyeddöntő | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.12.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 1. forduló | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |