MÉRKŐZÉS
26.08.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Elena Gemovic | Viktoria Surova | 6-3, 6-4 | W15 Vrnjacka | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Jugoszlávia
19.07.00, 23 Életkor
19.07.00, 23 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Szlovákia
27.09.99, 24 Életkor
27.09.99, 24 Életkor
Elena Gemovic vs. Viktoria Surova - Egymás elleni mérkőzések
26.08.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Elena Gemovic | Viktoria Surova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Vrnjacka | Salak |
Elena Gemovic form & Viktoria Surova form
Elena Gemovic - Utolsó mérkőzések
W15 Manacor - Kemény | ||||
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
11.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
20.12.23 1. forduló | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
19.12.23 Kvalifikáció | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
18.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
17.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
11.12.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.12.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
12.06.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
29.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kursumlijska - Salak | ||||
24.05.23 1. forduló | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.05.23 Kvalifikáció | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
11.02.23 2. forduló | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
11.02.23 Negyeddöntő | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.02.23 1. forduló | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.02.23 Kvalifikáció | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
06.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
01.11.22 Kvalifikáció | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
25.10.22 Kvalifikáció | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
24.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sibenik - Salak | ||||
03.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
31.08.22 1. forduló | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
30.08.22 Kvalifikáció | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete |
Viktoria Surova - Utolsó mérkőzések
W25 Arad - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
15.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Szekesfehervar - Salak | ||||
10.09.19 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Curtea - Salak | ||||
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
02.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Vrnjacka - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Banja - Salak | ||||
05.06.19 1. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
05.06.19 Kvalifikáció | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Ortisei - Fedett | ||||
15.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Cordenons - Salak | ||||
05.11.18 1. forduló | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
01.10.18 1. forduló | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Chornomorsk - Salak | ||||
25.09.18 Kvalifikáció | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
25.09.18 1. forduló | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
24.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Frydek Mistek - Salak | ||||
10.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.09.18 Kvalifikáció | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Szekesfehervar - Salak | ||||
05.09.18 Kvalifikáció | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Vrnjacka Banja - Salak | ||||
23.08.18 2. forduló | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 Kvalifikáció | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
21.08.18 1. forduló | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
19.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Arad - Salak | ||||
08.08.18 1. forduló | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.18 Kvalifikáció | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
05.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete |