Portugália
15.03.89, 35 Életkor
15.03.89, 35 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Sara Neto vs. Ekaterina Shalimova - Egymás elleni mérkőzések
27.05.18 | Kvalifikáció 1. fordulója | Ekaterina Shalimova | Sara Neto | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | Obidos | Szőnyeg |
Sara Neto form & Ekaterina Shalimova form
Sara Neto - Utolsó mérkőzések
All Lower - Salak | ||||
16.07.20 1. forduló | vs. Barbara Balancho | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
09.07.20 1. forduló | vs. Sara Lanca | 1-6, 0-1, - Sara Neto - feladta | a mérkőzés részlete | |
08.07.20 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
01.07.20 1. forduló | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
25.06.20 1. forduló | vs. Matilde Morais | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Valentina Losciale | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Santarem - Kemény | ||||
01.10.19 1. forduló | vs. Sashi Kempster | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Caldas - Kemény | ||||
22.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karin Kennel | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Amarante - Kemény | ||||
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sathwika Sama | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Montemor - Kemény | ||||
28.05.19 1. forduló | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Obidos - Szőnyeg | ||||
06.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Obidos - Szőnyeg | ||||
09.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Saisha Khanna | 6-3, 4-6, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
Cantanhede - Szőnyeg | ||||
18.10.18 1. forduló | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Montemor O - Kemény | ||||
11.09.18 1. forduló | vs. Syuzen Afifi | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Santarem - Kemény | ||||
04.09.18 1. forduló | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Wanfercee Baulet - Salak | ||||
18.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Blanca Puig Caballero | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Porto - Salak | ||||
22.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Corroios Seixal - Kemény | ||||
01.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Rentouli | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Obidos - Szőnyeg | ||||
04.06.18 Kvalifikáció | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
04.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Molokova Ferreira | 6-2, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Obidos - Szőnyeg | ||||
27.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Oeiras - Salak | ||||
20.05.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniella Silva | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Obidos - Szőnyeg | ||||
22.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mafalda Soares | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Obidos - Szőnyeg | ||||
23.10.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-3, - Sara Neto - feladta | a mérkőzés részlete | |
Obidos - Szőnyeg | ||||
09.10.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Madalena Andrade | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Lisbon - Kemény | ||||
02.10.17 1. forduló | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-74, 6-3, 6-72 | a mérkőzés részlete | |
Madrid - Kemény | ||||
18.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Takhmina Burkhanova | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Porto - Salak | ||||
31.07.17 Kvalifikáció | vs. Pilar Astigarraga Harper | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Figueira Da - Kemény | ||||
05.06.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bia Neto | - | a mérkőzés részlete | |
Montemor O - Kemény | ||||
29.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Solomiya Rohovets | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Ekaterina Shalimova - Utolsó mérkőzések
W50 Pretoria - Kemény | ||||
28.02.24 2. forduló | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
27.02.24 1. forduló | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W50 Pretoria - Kemény | ||||
21.02.24 2. forduló | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 1. forduló | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
08.02.24 2. forduló | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.02.24 1. forduló | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - feladta | a mérkőzés részlete | |
W35 Sharm - Kemény | ||||
01.02.24 2. forduló | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
31.01.24 1. forduló | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
14.12.23 2. forduló | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
13.12.23 1. forduló | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
11.11.23 Középdöntő | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
10.11.23 Negyeddöntő | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
09.11.23 2. forduló | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
08.11.23 1. forduló | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
05.11.23 Döntő | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
04.11.23 Középdöntő | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
03.11.23 Negyeddöntő | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
02.11.23 2. forduló | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.11.23 1. forduló | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sharm - Kemény | ||||
26.10.23 2. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.10.23 1. forduló | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
25.08.23 Negyeddöntő | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - feladta | a mérkőzés részlete | |
24.08.23 2. forduló | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
23.08.23 1. forduló | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.08.23 Negyeddöntő | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.08.23 2. forduló | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
16.08.23 1. forduló | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.08.23 Döntő | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.08.23 Középdöntő | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | a mérkőzés részlete |