MÉRKŐZÉS
12.08.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Ekaterina Reyngold | Anastasia Mironova | 6-4, 7-66 | W15 Moscow | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
28.11.01, 22 Életkor
28.11.01, 22 Életkor
Ekaterina Reyngold vs. Anastasia Mironova - Egymás elleni mérkőzések
12.08.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Ekaterina Reyngold | Anastasia Mironova | 6-4, 7-66 | a mérkőzés részlete | W15 Moscow | Salak |
Ekaterina Reyngold form & Anastasia Mironova form
Ekaterina Reyngold - Utolsó mérkőzések
W35 Terrassa - Salak | ||||
27.03.24 2. forduló | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
25.03.24 Kvalifikáció | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sabadell - Salak | ||||
21.03.24 2. forduló | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.03.24 1. forduló | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W35 Solarino - Szőnyeg | ||||
11.03.24 Kvalifikáció | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
10.03.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W50 Pretoria - Kemény | ||||
27.02.24 1. forduló | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W50 Pretoria - Kemény | ||||
21.02.24 2. forduló | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 1. forduló | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W75 Andrezieux - Fedett | ||||
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
08.12.23 Negyeddöntő | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - feladta | a mérkőzés részlete | |
07.12.23 2. forduló | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
06.12.23 1. forduló | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
Andorra - Fedett | ||||
29.11.23 2. forduló | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
28.11.23 1. forduló | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W100 Valencia - Salak | ||||
20.11.23 Kvalifikáció | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Nantes - Fedett | ||||
31.10.23 1. forduló | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Les - Kemény | ||||
24.10.23 1. forduló | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.10.23 Kvalifikáció | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W25 Seville - Salak | ||||
09.10.23 1. forduló | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W25 Vigo - Kemény | ||||
24.08.23 2. forduló | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
22.08.23 1. forduló | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ourense - Kemény | ||||
18.08.23 Negyeddöntő | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
17.08.23 2. forduló | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
15.08.23 1. forduló | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Barcelona - Kemény | ||||
01.08.23 1. forduló | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete |
Anastasia Mironova - Utolsó mérkőzések
W15 Lousada - Fedett | ||||
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Andrezieux - Fedett | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
07.08.19 1. forduló | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.19 Kvalifikáció | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.19 2. forduló | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.19 1. forduló | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
Lousada - Fedett | ||||
22.10.18 Kvalifikáció | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Cantanhede - Szőnyeg | ||||
14.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Batumi - Kemény | ||||
20.09.18 2. forduló | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.18 1. forduló | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
16.09.18 Kvalifikáció | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Marbella - Salak | ||||
03.09.18 Kvalifikáció | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
02.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
El Espinar - Kemény | ||||
29.07.18 Kvalifikáció | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
28.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Palmanova - Salak | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Vinaros - Salak | ||||
06.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |