MÉRKŐZÉS
26.08.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Demi Tran | Su Yeon Chun | 7-5, 6-4 | W15 Yeongwol | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Koreai Köztársaság
02.10.97, 26 Életkor
02.10.97, 26 Életkor
Demi Tran vs. Su Yeon Chun - Egymás elleni mérkőzések
26.08.19 | Kvalifikáció 2. fordulója | Demi Tran | Su Yeon Chun | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Yeongwol | Kemény |
Demi Tran form & Su Yeon Chun form
Demi Tran - Utolsó mérkőzések
W50 Pretoria - Kemény | ||||
26.02.24 Kvalifikáció | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W50 Pretoria - Kemény | ||||
21.02.24 2. forduló | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 1. forduló | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
18.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
12.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
30.01.24 Kvalifikáció | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
29.01.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ahmedabad - Kemény | ||||
30.11.23 2. forduló | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
29.11.23 1. forduló | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Bengaluru - Salak | ||||
19.11.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hua - Kemény | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hua - Kemény | ||||
12.10.23 2. forduló | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
11.10.23 1. forduló | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
26.09.23 Kvalifikáció | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
25.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
04.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nakhon - Kemény | ||||
22.08.23 1. forduló | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Duffel - Salak | ||||
14.08.23 Kvalifikáció | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
13.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Eindhoven - Salak | ||||
02.08.23 2. forduló | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.08.23 1. forduló | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | a mérkőzés részlete |
Su Yeon Chun - Utolsó mérkőzések
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
04.09.19 1. forduló | vs. Rina Saigo | 0-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
03.09.19 Kvalifikáció | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 6-3, 10-4 | a mérkőzés részlete | |
01.09.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
31.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chae Hyun Sim | 6-1, 4-6, 10-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Han-Bit Lee | 6-4, Han-Bit Lee - feladta | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Demi Tran | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Changwon - Kemény | ||||
13.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yeong Won Jeong | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
06.09.17 1. forduló | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eun Se Jang | 7-5, 2-6, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.09.17 Kvalifikáció | vs. Jia Qi Ren | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
28.08.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Qianxin Kong | 7-65, 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
12.06.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
05.06.17 1. forduló | vs. Min-Hwa Yu | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Sangju - Kemény | ||||
31.05.17 1. forduló | vs. Oleksandra Piskun | 5-7, 6-4, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
29.05.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Jun Sein | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.05.17 Kvalifikáció | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Goyang - Kemény | ||||
22.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Seo-Kyung Kang | 6-4, 6-75, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Incheon - Kemény | ||||
15.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Changwon - Kemény | ||||
08.05.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Akiko Okuda | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
08.05.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alexandra Walters | 7-5, 1-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
08.05.17 Kvalifikáció | vs. Sohyun Park | 0-6, 6-4, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
08.09.16 2. forduló | vs. Yeong Won Jeong | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
07.09.16 1. forduló | vs. Varunya Wongteanchai | 6-3, 3-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.09.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ji Min Park | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
05.09.16 Kvalifikáció | vs. Seohyeon Kim | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Yeongwol - Kemény | ||||
29.08.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. En Su Youn | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.08.16 Kvalifikáció | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Gimcheon - Kemény | ||||
12.07.16 1. forduló | vs. Sunam Jeong | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.07.16 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eva Raszkiewicz | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete |