MÉRKŐZÉS
26.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Chiara Girelli | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | W15 Pazardzhik | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Románia
11.10.02, 21 Életkor
11.10.02, 21 Életkor
Chiara Girelli vs. Tania Munteanu - Egymás elleni mérkőzések
26.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Chiara Girelli | Tania Munteanu | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Pazardzhik | Salak |
Chiara Girelli form & Tania Munteanu form
Chiara Girelli - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
20.03.24 1. forduló | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
22.02.24 1. forduló | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.02.24 Kvalifikáció | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
19.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W35 Hammamet - Salak | ||||
13.02.24 Kvalifikáció | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | a mérkőzés részlete | |
12.02.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
05.02.24 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Valencia - Salak | ||||
07.12.23 2. forduló | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
06.12.23 1. forduló | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Alcala - Kemény | ||||
25.11.23 Középdöntő | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.11.23 Negyeddöntő | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
23.11.23 2. forduló | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.11.23 1. forduló | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nules - Salak | ||||
14.11.23 1. forduló | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nasbypark - Fedett | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W40 Pazardzhik - Salak | ||||
18.09.23 Kvalifikáció | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W40 Skopje - Salak | ||||
11.09.23 Kvalifikáció | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W40 Saint - Salak | ||||
06.09.23 1. forduló | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
03.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
29.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Wanfercee - Salak | ||||
23.08.23 1. forduló | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W100 Maspalomas - Salak | ||||
06.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Cordenons - Salak | ||||
30.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - feladta | a mérkőzés részlete | |
W40 La - Kemény | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - feladta | a mérkőzés részlete |
Tania Munteanu - Utolsó mérkőzések
W15 Sibenik - Salak | ||||
02.10.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
01.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Slobozia - Salak | ||||
19.09.23 Kvalifikáció | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
18.09.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
17.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
28.08.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Bacau - Salak | ||||
12.07.23 1. forduló | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
20.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
19.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
13.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
12.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
07.02.23 Kvalifikáció | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.02.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | |
05.02.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
31.10.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
18.09.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
15.09.22 2. forduló | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
13.09.22 1. forduló | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
12.09.22 Kvalifikáció | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Brasov - Salak | ||||
28.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Osijek - Salak | ||||
09.05.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Split - Salak | ||||
01.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
24.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
17.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
21.03.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete |