MÉRKŐZÉS
15.04.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Aymet Uzcategui | Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | Chiasso | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Aymet Uzcategui vs. Laura Schaeder - Egymás elleni mérkőzések
24.04.18 | Kvalifikáció | Laura Schaeder | Aymet Uzcategui | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | Wiesbaden | Salak |
15.04.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Aymet Uzcategui | Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | Chiasso | Salak |
Aymet Uzcategui form & Laura Schaeder form
Aymet Uzcategui - Utolsó mérkőzések
Fed Cup - Salak | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cancun - Kemény | ||||
27.03.19 1. forduló | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
26.03.19 Kvalifikáció | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
25.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Irapuato - Kemény | ||||
05.03.19 Kvalifikáció | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Norman - Kemény | ||||
11.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Tyler - Kemény | ||||
28.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Florence - Kemény | ||||
15.10.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
14.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Dobrich - Salak | ||||
16.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Varna - Salak | ||||
11.09.18 1. forduló | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Leipzig - Salak | ||||
12.08.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Bad Saulgau - Salak | ||||
31.07.18 Kvalifikáció | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
30.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Horb - Salak | ||||
24.07.18 Kvalifikáció | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Versmold - Salak | ||||
09.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
08.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Stuttgart Vaihingen - Salak | ||||
26.06.18 Kvalifikáció | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
25.06.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Les Franqueses - Kemény | ||||
21.05.18 Kvalifikáció | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
20.05.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Wiesbaden - Salak | ||||
24.04.18 Kvalifikáció | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.04.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Chiasso - Salak | ||||
16.04.18 Kvalifikáció | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
15.04.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
14.04.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Santa Margherita - Salak | ||||
28.03.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | a mérkőzés részlete |
Laura Schaeder - Utolsó mérkőzések
W25 Heraklion - Salak | ||||
15.11.22 Kvalifikáció | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
14.11.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
26.10.22 1. forduló | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
04.11.20 1. forduló | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
31.10.20 Negyeddöntő | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.10.20 2. forduló | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
29.10.20 1. forduló | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Tarvisio - Salak | ||||
09.09.20 Kvalifikáció | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
08.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cordenons - Salak | ||||
24.08.20 1. forduló | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
02.07.20 1. forduló | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
18.06.20 1. forduló | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
16.06.20 1. forduló | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
28.01.20 1. forduló | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
23.01.20 1. forduló | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
13.12.19 Negyeddöntő | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.12.19 2. forduló | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
11.12.19 1. forduló | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Heraklion - Salak | ||||
08.12.19 Döntő | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.12.19 Középdöntő | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
06.12.19 Negyeddöntő | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.12.19 2. forduló | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 1. forduló | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Solarino - Szőnyeg | ||||
21.11.19 2. forduló | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
19.11.19 1. forduló | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
18.11.19 Kvalifikáció | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
17.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Solarino - Szőnyeg | ||||
14.11.19 2. forduló | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
13.11.19 1. forduló | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete |