INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Julia Lohoff vs. Arlinda Rushiti - Egymás elleni mérkőzések
15.11.17 | 1. forduló | Arlinda Rushiti | Julia Lohoff | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | Sharm El | Kemény |
09.11.17 | 2. forduló | Julia Lohoff | Arlinda Rushiti | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | Sharm El | Kemény |
Julia Lohoff form & Arlinda Rushiti form
Julia Lohoff - Utolsó mérkőzések
W60 Monastir - Kemény | ||||
12.10.22 1. forduló | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.10.22 Kvalifikáció | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Monastir - Kemény | ||||
01.10.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Chicago - Kemény | ||||
25.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Ostrava - Fedett | ||||
18.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Saint-Malo - Salak | ||||
02.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grenoble - Fedett | ||||
07.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W100+H Dubai - Kemény | ||||
06.12.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Cagnes - Salak | ||||
13.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
All Lower - Salak | ||||
03.07.20 1. forduló | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
30.06.20 1. forduló | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - feladta | a mérkőzés részlete | |
19.06.20 1. forduló | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
27.02.20 2. forduló | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.02.20 1. forduló | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.02.20 Kvalifikáció | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
23.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Glasgow - Fedett | ||||
16.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W25 St. - Fedett | ||||
06.11.19 1. forduló | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
05.11.19 Kvalifikáció | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
04.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | a mérkőzés részlete | |
W25 Seville - Salak | ||||
14.10.19 Kvalifikáció | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
13.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W25 Roehampton - Kemény | ||||
23.09.19 Kvalifikáció | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
23.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Roehampton - Kemény | ||||
16.09.19 Kvalifikáció | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | a mérkőzés részlete | |
16.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Frydek - Salak | ||||
11.09.19 1. forduló | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
10.09.19 Kvalifikáció | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | a mérkőzés részlete |
Arlinda Rushiti - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
28.03.24 2. forduló | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
26.03.24 1. forduló | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Monastir - Kemény | ||||
22.03.24 Negyeddöntő | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.03.24 2. forduló | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
20.03.24 1. forduló | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
02.03.24 Középdöntő | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
01.03.24 Negyeddöntő | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - feladta | a mérkőzés részlete | |
29.02.24 2. forduló | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.02.24 1. forduló | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
21.02.24 1. forduló | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
14.02.24 1. forduló | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
19.10.23 2. forduló | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.23 1. forduló | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
11.10.23 1. forduló | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
06.10.23 Negyeddöntő | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
05.10.23 2. forduló | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
04.10.23 1. forduló | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Ceuta - Kemény | ||||
19.09.23 1. forduló | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Montreux - Salak | ||||
05.09.23 Kvalifikáció | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W60 Collonge - Salak | ||||
30.08.23 Kvalifikáció | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Verbier - Salak | ||||
22.08.23 1. forduló | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Erwitte - Salak | ||||
17.08.23 2. forduló | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
16.08.23 1. forduló | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | a mérkőzés részlete | |
W25 Aschaffenburg - Salak | ||||
11.07.23 Kvalifikáció | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
10.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | a mérkőzés részlete | |
W25 Klosters - Salak | ||||
05.07.23 1. forduló | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Guimaraes - Kemény | ||||
13.06.23 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Setubal - Kemény | ||||
07.06.23 1. forduló | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |