MÉRKŐZÉS
30.04.19 | Kvalifikáció | Anastasia Mironova | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | W15 Tbilisi | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Oroszország
28.11.01, 22 Életkor
28.11.01, 22 Életkor
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Oroszország
10.04.92, 31 Életkor
10.04.92, 31 Életkor
Anastasia Mironova vs. Ksenia Kolesnikova - Egymás elleni mérkőzések
30.04.19 | Kvalifikáció | Anastasia Mironova | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Tbilisi | Kemény |
Anastasia Mironova form & Ksenia Kolesnikova form
Anastasia Mironova - Utolsó mérkőzések
W15 Lousada - Fedett | ||||
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Andrezieux - Fedett | ||||
30.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W15 Batumi - Kemény | ||||
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
19.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Moscow - Salak | ||||
12.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W15 Olomouc - Salak | ||||
07.08.19 1. forduló | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.08.19 Kvalifikáció | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tbilisi - Kemény | ||||
02.05.19 2. forduló | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
01.05.19 1. forduló | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
30.04.19 Kvalifikáció | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
29.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
Lousada - Fedett | ||||
22.10.18 Kvalifikáció | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Cantanhede - Szőnyeg | ||||
14.10.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Batumi - Kemény | ||||
20.09.18 2. forduló | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
19.09.18 1. forduló | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
16.09.18 Kvalifikáció | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Marbella - Salak | ||||
03.09.18 Kvalifikáció | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
02.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
01.09.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
El Espinar - Kemény | ||||
29.07.18 Kvalifikáció | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
28.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
Palmanova - Salak | ||||
25.02.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.02.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Vinaros - Salak | ||||
06.11.17 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
06.11.17 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Ksenia Kolesnikova - Utolsó mérkőzések
W15 Kazan - Fedett | ||||
23.11.21 Kvalifikáció | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
13.10.21 1. forduló | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Pescara - Salak | ||||
01.08.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
20.07.21 1. forduló | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Palma - Kemény | ||||
28.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 L'aquila - Salak | ||||
21.06.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
20.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Kemény | ||||
31.05.21 Kvalifikáció | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
30.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Liepaja - Salak | ||||
24.05.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
23.05.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
08.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kazan - Fedett | ||||
10.03.20 Kvalifikáció | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
09.03.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Fedett | ||||
24.02.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Minsk - Fedett | ||||
11.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
30.10.19 1. forduló | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
28.10.19 Kvalifikáció | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Lousada - Fedett | ||||
21.10.19 Kvalifikáció | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Almaty - Kemény | ||||
28.08.19 1. forduló | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
26.08.19 Kvalifikáció | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Savitaipale - Salak | ||||
01.08.19 2. forduló | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.07.19 1. forduló | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Salak | ||||
22.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Don - Szőnyeg | ||||
16.07.19 1. forduló | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Madrid - Kemény | ||||
25.06.19 Kvalifikáció | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
24.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | a mérkőzés részlete |