MÉRKŐZÉS
14.07.14 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alize Lim | Ulrikke Eikeri | 3-6, 7-5, 7-5 | Bastad | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Alize Lim | Ulrikke Eikeri | |
Első szerva % | 63/102 (62%) | 74/117 (63%) |
Az első szervával nyert pontok | 39/63 (62%) | 49/74 (66%) |
A második szervával nyert pontok | 24/39 (62%) | 17/43 (40%) |
Megnyert breakpoint-ok | 5/16 (31%) | 4/9 (44%) |
Returnból származó nyerőpontok | 51/117 (44%) | 39/102 (38%) |
Nyerőpontok összesen | 114/219 (52%) | 105/219 (48%) |
Kettőshibák | 4 | 4 |
Ász | 0 | 0 |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Alize Lim vs. Ulrikke Eikeri - Egymás elleni mérkőzések
14.07.14 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alize Lim | Ulrikke Eikeri | 3-6, 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | Bastad | Salak |
Alize Lim form & Ulrikke Eikeri form
Alize Lim - Utolsó mérkőzések
W15 Monastir - Kemény | ||||
13.03.24 1. forduló | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Calvi - Kemény | ||||
13.04.22 1. forduló | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
11.04.22 Kvalifikáció | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
10.04.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25 Grado - Salak | ||||
15.09.20 Kvalifikáció | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.09.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W60+H Saint - Salak | ||||
07.09.20 Kvalifikáció | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Marbella - Salak | ||||
03.09.20 2. forduló | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
02.09.20 1. forduló | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
31.01.20 Negyeddöntő | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
30.01.20 2. forduló | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | a mérkőzés részlete | |
28.01.20 1. forduló | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Manacor - Kemény | ||||
25.01.20 Negyeddöntő | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
24.01.20 2. forduló | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
23.01.20 1. forduló | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Bagnatica - Salak | ||||
26.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | a mérkőzés részlete | |
W80 Biarritz - Salak | ||||
18.07.19 2. forduló | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
17.07.19 1. forduló | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Getxo - Salak | ||||
10.07.19 1. forduló | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Denain - Salak | ||||
03.07.19 1. forduló | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Paris - Salak | ||||
21.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Cagnes - Salak | ||||
07.05.19 1. forduló | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.05.19 Kvalifikáció | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.05.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W25+H Calvi - Kemény | ||||
13.04.19 Középdöntő | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
12.04.19 Negyeddöntő | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
11.04.19 2. forduló | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
09.04.19 1. forduló | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santa - Salak | ||||
01.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 6-2, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Croissy - Fedett | ||||
26.03.19 1. forduló | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 6-73 | a mérkőzés részlete |
Ulrikke Eikeri - Utolsó mérkőzések
Adelaide - Kemény | ||||
07.01.24 Kvalifikáció | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
06.01.24 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
W25 Sunderland - Fedett | ||||
01.11.23 1. forduló | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | a mérkőzés részlete | |
30.10.23 Kvalifikáció | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
Nanchang - Kemény | ||||
20.10.23 2. forduló | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
17.10.23 1. forduló | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - feladta | a mérkőzés részlete | |
15.10.23 Kvalifikáció | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
14.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | a mérkőzés részlete | |
Zhengzhou - Kemény | ||||
07.10.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Guadalajara - Kemény | ||||
15.09.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Chicago - Kemény | ||||
22.08.23 1. forduló | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
21.08.23 Kvalifikáció | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |
Budapest - Salak | ||||
15.07.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Saint-Malo - Salak | ||||
01.05.23 Kvalifikáció | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
30.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W60 Oeiras - Salak | ||||
27.04.23 2. forduló | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
26.04.23 1. forduló | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
24.04.23 Kvalifikáció | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nem játszott | a mérkőzés részlete | |
23.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W100 Oeiras - Salak | ||||
16.04.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Billie Jean - Salak | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Toronto - Fedett | ||||
01.03.23 1. forduló | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Sunderland - Fedett | ||||
23.01.23 Kvalifikáció | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
22.01.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
Australia - Kemény | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |