MÉRKŐZÉS
10.06.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alina Silich | Zoi Meers | 6-0, 6-2 | W15 Kaltenkirchen | Salak |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
Ország
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Születési dátum
Magasság
Súly
Profi évtől
Játszik
Helyezés a világranglistán
Pontok
Prémiumok
Belgium
19.11.01, 22 Életkor
19.11.01, 22 Életkor
Alina Silich vs. Zoi Meers - Egymás elleni mérkőzések
10.06.19 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alina Silich | Zoi Meers | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Kaltenkirchen | Salak |
Alina Silich form & Zoi Meers form
Alina Silich - Utolsó mérkőzések
W15 Ust - Kemény | ||||
14.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W15 Ust - Kemény | ||||
08.08.23 Kvalifikáció | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
07.08.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
23.06.21 1. forduló | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - feladta | a mérkőzés részlete | |
22.06.21 Kvalifikáció | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
21.06.21 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
20.06.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
04.06.21 Negyeddöntő | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
03.06.21 2. forduló | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
01.06.21 1. forduló | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
27.05.21 2. forduló | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
25.05.21 1. forduló | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
15.04.21 2. forduló | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
14.04.21 1. forduló | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Salak | ||||
10.04.21 Középdöntő | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
09.04.21 Negyeddöntő | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
08.04.21 2. forduló | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
07.04.21 1. forduló | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
06.04.21 Kvalifikáció | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Salak | ||||
28.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Kazan - Fedett | ||||
08.03.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Moscow - Fedett | ||||
24.02.21 1. forduló | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
23.02.21 Kvalifikáció | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
22.02.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
09.02.21 1. forduló | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | a mérkőzés részlete | |
W15 Shymkent - Fedett | ||||
04.02.21 2. forduló | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
02.02.21 1. forduló | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
26.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
18.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
12.10.20 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |
Zoi Meers - Utolsó mérkőzések
W15 Antalya - Salak | ||||
09.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Cairo - Kemény | ||||
03.03.20 1. forduló | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
02.03.20 Kvalifikáció | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Antalya - Kemény | ||||
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Guatemala - Kemény | ||||
06.11.19 1. forduló | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Austin - Kemény | ||||
21.10.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
16.09.19 Kvalifikáció | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
11.09.19 1. forduló | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
08.09.19 Kvalifikáció | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W15 Tabarka - Salak | ||||
02.09.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Koksijde - Salak | ||||
05.08.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Knokke - Salak | ||||
29.07.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Kaltenkirchen - Salak | ||||
10.06.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
01.04.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Sharm - Kemény | ||||
25.03.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
01.12.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
24.11.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
05.11.18 Kvalifikáció | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
04.11.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
17.10.18 1. forduló | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
02.10.18 1. forduló | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
26.09.18 1. forduló | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Antalya - Kemény | ||||
19.09.18 1. forduló | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
Badenweiler - Salak | ||||
02.09.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | a mérkőzés részlete | |
Haren - Salak | ||||
26.08.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
Wanfercee Baulet - Salak | ||||
21.08.18 1. forduló | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | a mérkőzés részlete | |
Dijon - Kemény | ||||
14.07.18 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
Knokke - Salak | ||||
07.07.18 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete |