MÉRKŐZÉS
14.05.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Alicia Barnett | Da Hye Kim | 6-3, 6-2 | Incheon | Kemény |
A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
INFO: a játékos részletes statisztikái megjelenítéséhez klikkeljen a játékos nevére
Alicia Barnett vs. Da Hye Kim - Egymás elleni mérkőzések
14.05.18 | Kvalifikáció 2. fordulója | Alicia Barnett | Da Hye Kim | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | Incheon | Kemény |
Alicia Barnett form & Da Hye Kim form
Alicia Barnett - Utolsó mérkőzések
Granby - Kemény | ||||
20.08.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
W100 Grodzisk - Kemény | ||||
02.08.22 1. forduló | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
01.08.22 Kvalifikáció | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W100 Wiesbaden - Salak | ||||
02.05.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
W80 Oeiras - Salak | ||||
06.04.22 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | a mérkőzés részlete | |
04.04.22 Kvalifikáció | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | a mérkőzés részlete | |
03.04.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
W60 Altenkirchen - Szőnyeg | ||||
13.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W60 Grenoble - Fedett | ||||
10.02.22 2. forduló | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | a mérkőzés részlete | |
08.02.22 1. forduló | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
07.02.22 Kvalifikáció | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | a mérkőzés részlete | |
06.02.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | a mérkőzés részlete | |
W60 Andrezieux - Fedett | ||||
24.01.22 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Selva - Fedett | ||||
28.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Funchal - Kemény | ||||
15.11.21 Kvalifikáció | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
14.11.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W60 Nantes - Fedett | ||||
31.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | a mérkőzés részlete | |
W80 Poitiers - Fedett | ||||
28.10.21 2. forduló | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
27.10.21 1. forduló | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
25.10.21 Kvalifikáció | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
24.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
W25 Hamburg - Fedett | ||||
18.10.21 Kvalifikáció | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
18.10.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | a mérkőzés részlete | |
W80+H Le - Kemény | ||||
26.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | a mérkőzés részlete | |
W25 Santarem - Kemény | ||||
23.09.21 2. forduló | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
22.09.21 1. forduló | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
21.09.21 Kvalifikáció | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |
20.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W60+H Caldas - Kemény | ||||
13.09.21 Kvalifikáció | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
12.09.21 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete |
Da Hye Kim - Utolsó mérkőzések
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
31.08.23 2. forduló | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | a mérkőzés részlete | |
29.08.23 1. forduló | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
W25 Changwon - Kemény | ||||
31.05.23 1. forduló | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
30.05.23 Kvalifikáció | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
28.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Incheon - Kemény | ||||
15.05.23 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
14.05.23 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - feladta | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
06.09.22 1. forduló | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
01.09.22 2. forduló | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
31.08.22 1. forduló | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
29.08.22 Kvalifikáció | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | a mérkőzés részlete | |
28.08.22 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nonthaburi - Kemény | ||||
04.12.19 1. forduló | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
03.12.19 Kvalifikáció | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
02.12.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | |
01.12.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Nonthaburi - Kemény | ||||
26.11.19 Kvalifikáció | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
25.11.19 Kvalifikáció 2. fordulója | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
24.11.19 Kvalifikáció 1. fordulója | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
06.09.19 Negyeddöntő | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | a mérkőzés részlete | |
05.09.19 2. forduló | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
04.09.19 1. forduló | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | a mérkőzés részlete | |
W15 Yeongwol - Kemény | ||||
31.08.19 Középdöntő | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
30.08.19 Negyeddöntő | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
29.08.19 2. forduló | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | a mérkőzés részlete | |
28.08.19 1. forduló | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |
W25 Guiyang - Kemény | ||||
20.08.19 1. forduló | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | a mérkőzés részlete | |
W25 Huangshan - Kemény | ||||
13.08.19 1. forduló | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | a mérkőzés részlete | |
W15 Hua - Kemény | ||||
12.07.19 Negyeddöntő | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | a mérkőzés részlete |