Név: Laure Line Glaude
Ország: Belgium
Születési dátum: 26.08.01, 22 Életkor
Mérkőzések összesen: 104
Győzelmek: 33
Sikeresség: 31.73 %
Ország: Belgium
Születési dátum: 26.08.01, 22 Életkor
Mérkőzések összesen: 104
Győzelmek: 33
Sikeresség: 31.73 %
év | összegzés | Kemény | Salak | Fedett | Szőnyeg | Fű | Akril |
2021 | 3/15 | 2/4 | 1/11 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2020 | 15/19 | 2/6 | 13/13 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2019 | 6/10 | 0/2 | 6/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2018 | 4/14 | 0/2 | 4/12 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2017 | 4/8 | 0/0 | 4/8 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
2016 | 1/5 | 0/0 | 1/5 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
ÖSSZESEN | 33/71 | 4/14 | 29/57 | 0/0 | 0/0 | 0/0 | 0/0 |
sikeres. % | 31.73 % | 22.22 % | 33.72 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % |
Laure Line Glaude / nem lejátszott / utolsó
nincs találat semilyen mérkőzésre |
Laure Line Glaude form
Laure Line Glaude / az utolsó 50 mérkőzés
22.08.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lilly Elida Haseth | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Wanfercee | Salak | |
16.08.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Helene Pellicano | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Erwitte | Salak | |
08.08.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alice Robbe | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | W25 Koksijde | Salak | |
26.07.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Chiara Tomasetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Knokke | Salak | |
25.07.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |||
19.07.21 | Kvalifikáció 2. fordulója | Lisa Zaar | Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Amarante | Kemény | |
13.07.21 | 1. forduló | Leonor Oliveira | Laure Line Glaude | 7-5, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Almada | Kemény | |
12.07.21 | Kvalifikáció | Laure Line Glaude | Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |||
11.07.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | |||
20.06.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Demi Tran | Laure Line Glaude | 7-5, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Alkmaar | Salak | |
28.03.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Haine Ogata | Laure Line Glaude | 6-4, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
21.03.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Olga Helmi | Laure Line Glaude | 6-1, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
07.03.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Anhzelika Isaeva | Laure Line Glaude | 6-0, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
07.02.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Nana Kawagishi | Laure Line Glaude | 7-5, 5-7, 10-4 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
01.02.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lia Karatancheva | Laure Line Glaude | 5-7, 6-4, 10-4 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
28.01.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Anja Wildgruber | Laure Line Glaude | 7-64, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
17.01.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Alica Rusova | Laure Line Glaude | 6-1, 3-6, 10-5 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
10.01.21 | Kvalifikáció 1. fordulója | Tania Munteanu | Laure Line Glaude | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
22.12.20 | Kvalifikáció | Stefana Lazar | Laure Line Glaude | 3-6, 6-4, 10-5 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
21.12.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Laure Line Glaude | Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | a mérkőzés részlete | |||
15.12.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Beatris Spasova | Laure Line Glaude | 2-6, 6-1, 10-7 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
30.11.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Diana Demidova | Laure Line Glaude | 7-62, 6-1 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
29.11.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | a mérkőzés részlete | |||
15.11.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Maria Navarro Oliva | Laure Line Glaude | 6-3, 7-63 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
10.11.20 | Kvalifikáció | Polina Bakhmutkina | Laure Line Glaude | 6-0, 3-6, 10-7 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
09.11.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Laure Line Glaude | Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | a mérkőzés részlete | |||
08.11.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | a mérkőzés részlete | |||
01.11.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Polina Gubina | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
26.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Noel Saidenova | Laure Line Glaude | 6-1, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
19.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Lian Tran | Laure Line Glaude | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
12.10.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Elisa Andrea Camerano | Laure Line Glaude | 6-4, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Sharm | Kemény | |
09.09.20 | 1. forduló | Lucie Wargnier | Laure Line Glaude | 6-0, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Saint | Salak | |
06.09.20 | Kvalifikáció | Laure Line Glaude | Zoe Richard | 6-4, 6-4 | a mérkőzés részlete | |||
01.09.20 | Kvalifikáció | Maria Lota Kaul | Laure Line Glaude | 6-2, 6-2 | a mérkőzés részlete | W25 Marbella | Salak | |
31.08.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Laure Line Glaude | Louise Lampla | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |||
30.08.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Anastasia Kouchnareva | 6-2, 5-7, 11-9 | a mérkőzés részlete | |||
24.08.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Nastasja Mariana Schunk | Laure Line Glaude | 6-2, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Alkmaar | Salak | |
23.08.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Annika Barth | 4-6, 6-3, 10-2 | a mérkőzés részlete | |||
09.03.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Julie Belgraver | Laure Line Glaude | 6-0, 6-3 | a mérkőzés részlete | W15+H Amiens | Salak | |
08.03.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Savine Erler | 6-3, 7-5 | a mérkőzés részlete | |||
10.02.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-71, 10-2 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
03.02.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Laure Line Glaude | 6-2, 6-4 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
27.01.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Giuliana Bestetti | Laure Line Glaude | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
26.01.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Elif Sanem Karadag | Elif Sanem Karadag - nem játszott | a mérkőzés részlete | |||
21.01.20 | Kvalifikáció | Barbara Dessolis | Laure Line Glaude | 7-66, 6-0 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
20.01.20 | Kvalifikáció 2. fordulója | Laure Line Glaude | Nikita Uberoi | 7-64, 3-6, 12-10 | a mérkőzés részlete | |||
19.01.20 | Kvalifikáció 1. fordulója | Laure Line Glaude | Maria Simonenko | 6-3, 6-2 | a mérkőzés részlete | |||
16.01.20 | 2. forduló | Silvia Njiric | Laure Line Glaude | 6-1, 6-2 | a mérkőzés részlete | W15 Antalya | Salak | |
15.01.20 | 1. forduló | Laure Line Glaude | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | a mérkőzés részlete | |||
14.01.20 | Kvalifikáció | Laure Line Glaude | Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-3 | a mérkőzés részlete |