Férfi Egyéni Fedett Belgium Antwerp Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Kvalifikáció
Marius Copil  
Antoine Hoang  
13:30
Kvalifikáció
Gregoire Barrere  
Paolo Lorenzi  
17:00
1. forduló
Guido Pella [5]  
Peter Gojowczyk  
19:00
1. forduló
Lorenzo Sonego  
Jo-Wilfried Tsonga [6]  
Férfi Egyéni Fedett Sweden Stockholm Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Kvalifikáció
Cedrik-Marcel Stebe  
Oscar Otte  
13:00
Kvalifikáció
Gianluca Mager  
Dennis Novak  
16:00
1. forduló
Stefano Travaglia  
Reilly Opelka [6]  
18:30
1. forduló
Daniel Evans [8]  
Bernard Tomic  
20:30
1. forduló
Janko Tipsarevic [PR]  
Corentin Moutet  
Férfi Egyéni Szőnyeg Germany Ismaning Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
1. forduló
Hugo Grenier  
Geoffrey Blancaneaux  
13:00
1. forduló
Marc-Andrea Huesler  
Vaclav Safranek  
14:00
1. forduló
Sandro Ehrat  
Teimuraz Gabashvili  
14:30
1. forduló
Illya Marchenko [ALT]  
Tomas Machac  
15:00
1. forduló
Botic Van De Zandschulp  
Luca Vanni  
15:00
1. forduló
Jonas Forejtek [WC]  
Louis Wessels [WC]  
16:30
1. forduló
Cem Ilkel  
Riccardo Bonadio  
16:30
1. forduló
Johannes Haerteis  
Maximilian Neuchrist [PR]  
17:30
1. forduló
Uladzimir Ignatik  
Andrea Pellegrino  
18:00
1. forduló
Benjamin Hassan  
Andrea Arnaboldi  
Férfi Egyéni Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
1. forduló
Christian Garin [5]  
Andreas Seppi  
16:00
1. forduló
Lukas Rosol [q]  
Juan Ignacio Londero  
20:00
1. forduló
Adrian Mannarino [7]  
Damir Dzumhur [q]  
Férfi Egyéni Kemény USA Las Vegas Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
20:00
Kvalifikáció
Dennis Novikov  
Ruan Roelofse  
20:00
1. forduló
Lloyd Glasspool  
Martin Redlicki  
20:00
Kvalifikáció
Michail Pervolarakis  
Jordan Sauer  
20:00
1. forduló
Nicolas Mejia  
Thomaz Bellucci  
21:00
1. forduló
Sekou Bangoura  
Evan King  
21:00
1. forduló
Michael Redlicki  
Filip Peliwo  
21:00
1. forduló
Altug Celikbilek  
Roberto Quiroz  
21:00
1. forduló
Jack Draper  
Ryan Peniston  
22:00
1. forduló
Vasek Pospisil  
Michael Mmoh  
22:00
1. forduló
Alexander Ritschard  
Alexander Cozbinov [WC]  
22:00
1. forduló
Jc Aragone  
Laurent Lokoli  
Férfi Egyéni Kemény Nigeria M25+H Lagos Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Döntő
Calvin Hemery [5]  
Aldin Setkic [6]  
Férfi Egyéni Kemény China Ningboo Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Kvalifikáció
Nicolas Barrientos [ALT]  
Aoran Wang [LL]  
Női Egyéni Fedett Luxembourg Luxembourg Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
1. forduló
Viktoria Kuzmova  
Katie Volynets  
14:10
Kvalifikáció
Stefanie Voegele  
Marta Kostyuk  
15:00
Kvalifikáció
Antonia Lottner  
Renata Voracova  
15:30
1. forduló
Jil Teichmann  
Margarita Gasparyan  
17:00
1. forduló
Shelby Rogers  
Tatjana Maria  
19:00
1. forduló
Denisa Allertova  
Mandy Minella  
21:00
1. forduló
Kristyna Pliskova  
Aliona Bolsova  
Női Egyéni Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
18:30
1. forduló
Svetlana Kuznetsova  
Karolina Muchova  
Női Egyéni Kemény China W100 Suzhou Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Kvalifikáció
Clara Tauson  
Ksenia Laskutova  
Női Egyéni Kemény Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Yana Mogilnitskaya  
Julia Mikulski  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lisa Matviyenko  
Adrienn Horvath  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Gozal Ainitdinova  
Antonia Schmidt  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Emily Seibold  
Lia Karatancheva  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Anna Gabric  
Polina Gubina  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Adelina Baravi  
Nevena Sokovic  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Viktoriya Petrenko  
Juliane Triebe  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Linda Sevcikova  
Veronika Pepelyaeva  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Sapfo Sakellaridi  
Vladislava Petrovskaia  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Melis Ayda Uyar  
Reka Farbas  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Angelina Graovac  
Zeynep Sena Sarioglan  
09:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Erika Reinhardt  
Corina Mader  
Női Egyéni Kemény Egypt W15 Sharm El Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
Kvalifikáció
Warona Mdlulwa  
Majda Ajradini  
11:30
Kvalifikáció
Barbara Dessolis  
Paige Cline  
11:30
Kvalifikáció
Angelika Shapovalova  
Chiara Catini  
Női Egyéni Salak Tunisia W15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
Kvalifikáció
Emily Casteleyn  
Vibhasree Gowda  
10:30
Kvalifikáció
Gaia Squarcialupi  
Sveva Mazzari  
10:30
Kvalifikáció
Chelsea Vanhoutte  
Martina Peretti  
10:30
Kvalifikáció
Valentina Giavazzi  
Asya Colombo  
10:30
Kvalifikáció
Perla Nieuwboer  
Helena Verbeeck  
10:30
Kvalifikáció
Vitalia Stamat  
Luisa Meyer Auf Der Heide  
10:30
Kvalifikáció
Valentina Gaggini  
Yassamine Boudjadi  
10:30
Kvalifikáció
Andreina Pino  
Hanine Boudjadi  
Női Egyéni Salak Georgia W15 Telavi Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Pia Brglez  
Margarita Lazareva  
00:00
1. forduló
Yekaterina Dmitrichenko  
Darja Semenistaja  
00:00
1. forduló
Galateia Mesochoritou  
Julia Helbet  
Női Egyéni Kemény USA W25 Florence Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Johanna Larsson  
Katerina Stewart  
00:00
1. forduló
Tara Moore  
Zoe Cauthen  
00:00
1. forduló
Nina Stadler  
Marina Melnikova  
00:00
1. forduló
Olivia Tjandramulia  
Emina Bektas  
00:00
1. forduló
Rasheeda Mcadoo  
Barbara Gatica  
00:00
1. forduló
Sophie Chang  
Alycia Parks  
00:00
1. forduló
Mirjam Bjorklund  
Anastasia Nefedova  
00:00
1. forduló
Kennedy Shaffer  
Elizabeth Halbauer  
00:00
1. forduló
Anastasia Sukhotina  
Hanna Chang  
00:00
1. forduló
Peyton Stearns  
Lea Ma  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Joelle Kissell  
Lara Schneider  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Shahar Biran  
Tai Martin  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Katarina Jokic  
Elvina Kalieva  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lauren Proctor  
Allie Gretkowski  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Maria Lourdes Carle  
Alesya Yakubovich  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Maria Jose Portillo Ramirez  
Zaina Nait Omar  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Victoria Emma  
Carly Briggs  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Alexis Keberle  
Kylie Collins  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Gabriella Price  
Andie K. Daniell  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Emma Davis  
Sophia Hatton  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Sophie Williams  
Louise Kwong  
16:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Elizabeth Stevens  
Rebeca Pereira  
Női Egyéni Szőnyeg Japan W25 Hamamatsu Eredmény 1 2 3 4 5
06:10
Kvalifikáció
Kanako Morisaki  
Naoko Eto  
06:20
Kvalifikáció
Naomi Cheong  
Minami Shuto  
06:50
Kvalifikáció
Sakura Hondo  
Mai Kandori  
07:10
Kvalifikáció
Mana Kawamura  
Kisa Yoshioka  
07:20
Kvalifikáció
Mua Shigeta  
Nao Shimoji  
Női Egyéni Kemény Nigeria W25 Lagos Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sabath Ibrahim  
Mariam Alli Balogun  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Abiodun Oyegoke  
Sarah Adegoke  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Omolade Aderemi  
Peace P Udoh  
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Blessing Anuna  
Anu Ayegbusi  
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Osariemen Airhunmwunde  
Patience Onebamhoin  
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ozi-Oiza Josephine Yakubu  
Amarachi Odoh  
Női Egyéni Salak Spain W25 Seville Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Kvalifikáció
Georgia Andreea Craciun  
Julia Wachaczyk  
14:00
Kvalifikáció
Ane Mintegi Del Olmo  
Julyette Steur  
Női Egyéni Kemény USA W25 Waco Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Anna Morgina  
Katie Swan  
00:00
1. forduló
Andrea Renee Villarreal  
Vladica Babic  
00:00
1. forduló
Natalia Siedliska  
Angelina Gabueva  
00:00
1. forduló
Alicia Herrero Linana  
Anna Danilina  
00:00
1. forduló
Melany Solange Krywoj  
Savannah Broadus  
00:00
1. forduló
Katherine Sebov  
Amy Zhu  
00:00
1. forduló
Jodie Anna Burrage  
Lorraine M. Guillermo  
00:00
1. forduló
Emily Appleton  
Leylah Annie Fernandez  
00:00
1. forduló
Monika Kilnarova  
Tori Kinard  
00:00
1. forduló
Hadley Doyle  
Thaisa Grana Pedretti  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Chanelle Van Nguyen  
Kristina Novak  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Sybille Gauvain  
Alexa Noel  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Rhiann Newborn  
Kailey Evans  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Angela Kulikov  
Maria Kononova  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Fernanda Contreras Gomez  
Anastasia Kharitonova  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ayumi Miyamoto  
Jeanette Mireles  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Lilian Poling  
Dominique Schaefer  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ania Hertel  
Rianna Valdes  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Brittany Collens  
Charlotte Chavatipon  
17:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Enya Ratkic  
Vanessa Ong  
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ingrid Gamarra Martins  
Livia Kraus  
19:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Jacqueline Payne  
Alyssa Tobita  
Női Egyéni Salak Hungary W60 Szekesfehervar Eredmény 1 2 3 4 5
15:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Daniela Seguel  
Luca Janosi  
15:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Veronika Vlkovska  
Dea Herdzelas  
15:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Veronika Erjavec  
Nicoleta Dascalu  
16:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Lea Boskovic  
Teliana Pereira  
16:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Maryna Chernyshova  
Bianka Bekefi  
16:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Tamara Malesevic  
Anastasia Detiuc  
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Amina Anshba  
Barbora Miklova  
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Simona Waltert  
Agnes Bukta  
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nika Radisic  
Miriam Bianca Bulgaru  
18:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Vivien Juhaszova  
Nina Potocnik  
Férfi Páros Fedett Belgium Antwerp Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
1. forduló
Pablo Cuevas/Maximo Gonzalez  
Arnaud Bovy/Steve Darcis [WC]  
Férfi Páros Fedett Sweden Stockholm Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
1. forduló
Luke Bambridge/Ben Mclachlan  
Wesley Koolhof/Fabrice Martin [4]  
Férfi Páros Szőnyeg Germany Ismaning Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Ramkumar Ramanathan/David Vega Hernandez [1]  
Tallon Griekspoor/Botic Van de Zandschulp  
00:00
1. forduló
Sergio Martos Gornes/Roberto Ortega-Olmedo  
Harri Heliovaara/Illya Marchenko  
00:00
1. forduló
Kai Lemstra/Sven Lemstra [WC]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
00:00
1. forduló
Geoffrey Blancaneaux/Maximilian Neuchrist [WC]  
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov  
Férfi Páros Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
1. forduló
Aljaz Bedene/Nicolas Jarry  
Evgeny Donskoy/Andrey Rublev [WC]  
15:00
1. forduló
Nikola Cacic/Dusan Lajovic  
Marcus Daniell/Philipp Oswald [3]  
Férfi Páros Kemény USA Las Vegas Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [1]  
Ruben Gonzales/Ruan Roelofse  
00:00
1. forduló
Evan King/Hunter Reese [3]  
Alexander Cozbinov/Evan Song [WC]  
00:00
1. forduló
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur  
Robert Galloway/Roberto Maytin [2]  
00:00
1. forduló
Alex Kobelt/Jordan Sauer [WC]  
Stefan Kozlov/Jack Vance [WC]  
00:00
1. forduló
Mitchell Krueger/Blaz Rola  
Taro Daniel/John-Paul Fruttero  
00:00
1. forduló
Jack Withrow/Donald Young  
Hans Hach Verdugo/Dennis Novikov  
00:00
1. forduló
Roberto Cid/Dmitry Popko  
Gonzalo Escobar/Roberto Quiroz [4]  
00:00
1. forduló
Alex Lawson/Martin Redlicki  
Darian King/Peter Polansky  
Férfi Páros Kemény China Ningboo Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Prajnesh Gunneswaran/Vishnu Vardhan  
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez  
Női Páros Fedett Luxembourg Luxembourg Eredmény 1 2 3 4 5
16:30
1. forduló
Hayley Carter/Luisa Stefani  
Dalila Jakupovic/Sabrina Santamaria  
19:00
1. forduló
Elizabeth Mandlik/Katie Volynets  
Kaitlyn Christian/Alexa Guarachi  
Női Páros Fedett Russia Moscow Eredmény 1 2 3 4 5
15:30
1. forduló
Anna Kalinskaya/Yulia Putintseva  
Nicola Geuer/Elixane Lechemia  
16:00
1. forduló
Nadiya Kichenok/Raluca Olaru  
Vitalia Diatchenko/Lyudmyla Kichenok