Férfi Egyéni Kemény Australia Melbourne Eredmény 1 2 3 4 5
03:10
1. forduló
Christian Garin  
Stefano Travaglia  
03:10
1. forduló
Radu Albot  
Milos Raonic [32]  
05:00
1. forduló
Jordan Thompson  
Alexander Bublik  
05:10
1. forduló
Marin Cilic  
Corentin Moutet  
05:20
1. forduló
Leonardo Mayer  
Tommy Paul  
05:20
1. forduló
Marc Polmans [WC]  
Mikhail Kukushkin  
05:30
1. forduló
Hubert Hurkacz [31]  
Dennis Novak [q]  
05:50
1. forduló
Pablo Andujar  
Michael Mmoh [WC]  
06:30
1. forduló
Tatsuma Ito [WC]  
Prajnesh Gunneswaran [LL]  
06:30
1. forduló
Benoit Paire [21]  
Cedrik-Marcel Stebe  
06:30
1. forduló
Alejandro Davidovich Fokina  
Norbert Gombos [q]  
06:50
1. forduló
John Millman  
Ugo Humbert  
06:50
1. forduló
Diego Sebastian Schwartzman [14]  
Lloyd Harris  
07:20
1. forduló
Philipp Kohlschreiber  
Marcos Giron  
09:00
1. forduló
Stefanos Tsitsipas [6]  
Salvatore Caruso  
10:30
1. forduló
Jan-Lennard Struff  
Novak Djokovic [2]  
Férfi Egyéni Kemény Thailand Bangkok Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
05:40
2. forduló
Paolo Lorenzi [3]  
Sasi Kumar Mukund  
07:00
1. forduló
Borna Gojo  
Jc Aragone  
08:30
1. forduló
Filip Peliwo [ALT]  
Filippo Baldi  
08:30
1. forduló
Hugo Grenier  
Arthur De Greef [PR]  
08:30
1. forduló
Thanapet Chanta [WC]  
Zdenek Kolar  
10:00
1. forduló
Denis Yevseyev  
Palaphoom Kovapitukted [WC]  
10:00
1. forduló
Roman Safiullin  
Yan Bai  
Férfi Egyéni Fedett France Rennes Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció
Teimuraz Gabashvili  
Jules Okala  
10:00
Kvalifikáció
Corentin Denolly  
Quentin Gueydan  
11:30
1. forduló
Vaclav Safranek  
Dan Added [WC]  
11:30
1. forduló
Vit Kopriva  
Viktor Durasovic  
13:00
1. forduló
Andrea Arnaboldi  
Arthur Rinderknech  
13:00
1. forduló
Kyrian Jacquet [WC]  
Altug Celikbilek  
14:30
1. forduló
Maxime Hamou  
Nino Serdarusic  
15:30
1. forduló
Karim-Mohamed Maamoun  
Jurij Rodionov  
16:00
1. forduló
Patrik Niklas-Salminen [ALT]  
Luca Vanni  
17:00
1. forduló
Mischa Zverev  
Baptiste Crepatte  
19:10
1. forduló
Tomas Machac  
Jerzy Janowicz [WC]  
20:40
1. forduló
Benjamin Bonzi  
James Ward  
Női Egyéni Kemény Australia Melbourne Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
1. forduló
Qiang Wang  
Pauline Parmentier  
09:00
1. forduló
Samantha Stosur  
Caty McNally  
10:00
1. forduló
Madison Keys  
Daria Kasatkina  
10:00
1. forduló
Margarita Gasparyan  
Maria Sakkari  
11:00
1. forduló
Ashleigh Barty  
Lesya Tsurenko  
11:00
1. forduló
Fiona Ferro  
Alison Van Uytvanck  
11:30
1. forduló
Johanna Konta  
Ons Jabeur  
12:00
1. forduló
Polona Hercog  
Rebecca Peterson  
12:30
1. forduló
Aliaksandra Sasnovich  
Greetje Minnen  
12:30
1. forduló
Nao Hibino  
Shuai Peng  
12:30
1. forduló
Bernarda Pera  
Elena Rybakina  
12:30
1. forduló
Kaja Juvan  
Dayana Yastremska  
13:00
1. forduló
Sloane Stephens  
Shuai Zhang  
Női Egyéni Salak Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Nikita Uberoi  
Laure Line Glaude  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Ksenia Laskutova  
Yasmeen Ghaoui  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Valentina Losciale  
Anna Martemyanova  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Diana Demidova  
Julia Keranovic  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Adelina Baravi  
Ayla Aksu  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Barbara Dessolis  
Greta Medeghini  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Semra Aksu  
Stefana Lazar  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Miray Konar  
Francesca Rumi  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Simona Ogescu  
Giuliana Bestetti  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Alba Rey Garcia  
Linda Sevcikova  
08:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Selin Lidya Sepken  
Briana Szabo  
Női Egyéni Salak Egypt W15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Kvalifikáció
Kerstin Peckl  
Kamila Kerimbayeva  
09:00
Kvalifikáció
Jelena Kovac  
Milana Zhabrailova  
09:00
Kvalifikáció
Michaela Kadleckova  
Engy Abouelseoud  
09:00
Kvalifikáció
Angelika Shapovalova  
Ritage Faizy  
11:30
Kvalifikáció
Lina Qostal  
Irina Shchetinina  
11:30
Kvalifikáció
Vickie Trocker  
Federica Sacco  
Női Egyéni Kemény Mexico W15 Cancun Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sylvie Zund  
Rachel Leighton  
Női Egyéni Fedett Latvia W15 Liepaja Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Melis Yasar  
Alise Vindiga  
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nicole Geller  
Helena Narmont  
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Adeola Greatorex  
Iuliia Nikitina  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Olga Terletska  
Diana Krasnova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Olga Helmi  
Valeria Gorlats  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Saara Orav  
Kajsa Rinaldo Persson  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Katriin Saar  
Sofiya Chekhlystova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Katarina Kuzmova (2001)  
Isabelle Haverlag  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nika Novikova  
Maria Lota Kaul  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ekaterina Reyngold  
Dasha Borodatova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Noel Saidenova  
Arina Petrova  
12:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Ozerova  
Anna Popescu  
12:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Nicole Khirin  
Anna Laura Hinka  
12:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Lucie Petruzelova  
Mayya Gorbunova  
12:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Jekaterina Sagejeva  
Kseniya Yersh  
12:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Arina Atyushova  
Anna Parkhomenko  
Női Egyéni Kemény Spain W15 Manacor Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Maja Radenkovic  
Tamara Barad Itzhaki  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Maria Gomez  
Celia Cervino Ruiz  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Lola Marandel  
Adesuwa Osabuohien  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nina Ugrelidze  
Cyan Sun  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Raquel Ducet Teixeira  
Marie Villet  
12:10
Kvalifikáció 1. fordulója
Haine Ogata  
Gloria Alogo Piqueras  
12:10
Kvalifikáció 1. fordulója
Ayline Esina Samardzic  
Sofia Milatova  
12:10
Kvalifikáció 1. fordulója
Margaux Orange  
Blanca Cortijo Parreno  
12:10
Kvalifikáció 1. fordulója
Milan Krish  
Angeles Moreno Barranquero  
12:10
Kvalifikáció 1. fordulója
Jade Bornay  
Esther Lopez Alcaraz  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Noelia Bouzo Zanotti  
Marie Cerezo  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Mariya Kostyuk  
Aiko Yoshitomi  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Julita Saner  
Fanny Norin  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Arina Solomatina  
Andrea Redondo Gutierrez  
13:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Paula Ortega Redondo  
Adriana Rajkovic  
Női Egyéni Kemény Tunisia W15 Monastir Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció
Perla Nieuwboer  
Elisabeth Chantraine  
10:00
Kvalifikáció
Ferdaous Bahri  
Pervinca Curci  
10:00
Kvalifikáció
Lilly Elida Haseth  
Erika Drozd Pereira  
10:00
Kvalifikáció
Rania Azziz  
Katie Morton  
10:00
Kvalifikáció
Emily Morton  
Sophia Intert  
10:00
Kvalifikáció
Karolina Vlckova  
Angelina Danukova  
10:00
Kvalifikáció
Darya Shauha  
Nicole Teodosescu  
10:00
Kvalifikáció
Tea Lukic  
Audrey Dabomve  
Női Egyéni Fedett Germany W15 Stuttgart Stammheim Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Kvalifikáció
Martina Pradova  
Maja Issler  
11:00
Kvalifikáció
Anna Klasen  
Enola Chiesa  
11:00
Kvalifikáció
Franziska Sziedat  
Marine Szostak  
11:00
Kvalifikáció
Denisa Hindova  
Fabienne Gettwart  
11:00
Kvalifikáció
Eleni Mtsentlitze  
Vivian Wolff  
11:00
Kvalifikáció
Ivana Sebestova  
Nora Niedmers  
11:00
Kvalifikáció
Diana Martynov  
Pauline Courcoux  
11:00
Kvalifikáció
Yvette Schmucker  
Marisa Schmidt  
Női Egyéni Fedett Russia W25 Kazan Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ekaterina Kazionova  
Natela Dzalamidze  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Daria Kudashova  
Anna Protsenko  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Maria Shusharina  
Elizaveta Shebekina  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Alina Trynkina  
Yana Karpovich  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Kristina Voronina  
Maria Manilova  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Polina Dolgova  
Anna Chekanskaya  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Yana Sizikova  
Maria Mikhaylova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sofia Vaynberg  
Sviatlana Pirazhenka  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Polina Nazarchuk  
Anastasiya Poplavska  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Ukolova  
Polina Altukhova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Daria Krasnova  
Dinara Alloyarova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Elizaveta Gurianova  
Aleksandra Pospelova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Dana Shakirova  
Elena Korokozidi  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Angelina Osminkina  
Gyulnara Nazarova  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Polina Monova  
Alisa Kummel  
Női Egyéni Kemény France W25 Petit Bourg Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Kvalifikáció
Alexandra Riley  
Sylvia Schenck  
17:30
Kvalifikáció
Warona Mdlulwa  
Jamilah Snells  
20:30
Kvalifikáció
Loudmilla Bencheikh  
Melissa Landres  
Férfi Páros Fedett France Rennes Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
1. forduló
Dan Added/Albano Olivetti  
Andrea Arnaboldi/Andrea Pellegrino  
00:00
1. forduló
Quentin Gueydan/Mathis Moysan [WC]  
Purav Raja/Adil Shamasdin [2]  
00:00
1. forduló
Manuel Guinard/Arthur Rinderknech [WC]  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov [4]  
00:00
1. forduló
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn [1]  
Uladzimir Ignatik/Lucas Miedler  
00:00
1. forduló
Tomislav Draganja/Pavel Kotov  
Teimuraz Gabashvili/Lukas Lacko  
00:00
1. forduló
Robert Galloway/Hans Hach Verdugo [3]  
Danilo Petrovic/Nino Serdarusic  
00:00
1. forduló
Benjamin Bonzi/Alexandre Muller  
Lukas Klein/Alexey Vatutin  
00:00
1. forduló
Evan Furness/Valentin Royer [WC]  
Jerzy Janowicz/Szymon Walkow [PR]