Férfi Egyéni Salak China Anning Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Döntő
Jay Clarke [14]  
Prajnesh Gunneswaran [2]  
Férfi Egyéni Salak Spain Barcelona Eredmény 1 2 3 4 5
12:10
Kvalifikáció
Federico Delbonis  
Guillermo Garcia-Lopez  
12:10
Kvalifikáció
Guido Andreozzi  
Pedro Sousa  
12:40
Kvalifikáció
Nicolas Jarry  
Marcel Granollers  
13:10
Kvalifikáció
Hugo Dellien  
Antoine Hoang  
13:40
Kvalifikáció
Albert Ramos-Vinolas  
Alejandro Davidovich Fokina  
14:40
Kvalifikáció
Diego Sebastian Schwartzman  
Roberto Carballes Baena  
Férfi Egyéni Salak Hungary Budapest Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Kvalifikáció
Miomir Kecmanovic  
Sergiy Stakhovsky  
12:00
Kvalifikáció
Yannick Maden  
Jannik Sinner  
12:00
Kvalifikáció
Lloyd Harris  
Matthias Bachinger  
13:00
Kvalifikáció
Filip Krajinovic  
Egor Gerasimov  
Férfi Egyéni Salak Turkey M15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Christopher Heyman [3]  
Christopher O'Connell [6]  
Férfi Egyéni Salak Egypt M15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Karim-Mohamed Maamoun [1]  
Pol Toledo Bague [2]  
Férfi Egyéni Kemény Mexico M15 Cancun Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Lorenzo Frigerio [6]  
Hugo Grenier [2]  
Férfi Egyéni Salak Ecuador M15 Guayaquil Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Döntő
Cayetano March  
Matyas Fuele  
Férfi Egyéni Salak Spain M15 Madrid Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
Döntő
Corentin Denolly [3]  
Johan Nikles  
Férfi Egyéni Salak USA M15 Orange Park Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Agustin Velotti [4]  
Dmitry Popko  
Férfi Egyéni Salak Tunisia M15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Döntő
Javier Barranco Cosano [1]  
Maxime Hamou  
Férfi Egyéni Salak Italy M25 Santa Margherita Eredmény 1 2 3 4 5
12:30
Döntő
Christian Lindell [IR]  
Hugo Gaston [JE]  
Férfi Egyéni Salak Kazakhstan M25 Shymkent Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
Döntő
Roman Safiullin [1]  
Vladyslav Manafov  
Férfi Egyéni Kemény Nigeria M25+H Abuja Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Döntő
Danylo Kalenichenko  
Tom Jomby [4]  
Férfi Egyéni Salak Monaco Monte-Carlo Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Döntő
Dusan Lajovic  
Fabio Fognini [13]  
Férfi Egyéni Salak USA Sarasota Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Döntő
Tommy Paul [15]  
Tennys Sandgren [2]  
Férfi Egyéni Salak Tunisia Tunis Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Döntő
Pablo Cuevas [1WC]  
Joao Domingues  
Női Egyéni Fedett United Kingdom Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Johanna Konta  
Yulia Putintseva  
15:00
Katie Boulter  
Zarina Diyas  
Női Egyéni Kemény Japan Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
06:30
Nao Hibino  
Richel Hogenkamp  
Női Egyéni Salak Russia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Anastasia Pavlyuchenkova  
Martina Trevisan  
15:00
Anastasia Potapova  
Jasmine Paolini  
Női Egyéni Salak Slovakia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Dominika Cibulkova  
Beatriz Haddad Maia  
15:00
Viktoria Kuzmova  
Carolina M. Alves  
Női Egyéni Fedett Belgium Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Alison Van Uytvanck  
Garbine Muguruza  
15:00
Kirsten Flipkens  
Carla Suarez Navarro  
Női Egyéni Salak Czech Republic Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Marketa Vondrousova  
Rebecca Marino  
14:00
Karolina Muchova  
Leylah Annie Fernandez  
Női Egyéni Kemény Australia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Ashleigh Barty  
Aryna Sabalenka  
07:30
Samantha Stosur  
Victoria Azarenka  
Női Egyéni Salak France Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Caroline Garcia  
Simona Halep  
15:00
Kristina Mladenovic  
Mihaela Buzarnescu  
Női Egyéni Kemény China Anning Eredmény 1 2 3 4 5
05:30
Kvalifikáció
Maddison Inglis  
Kaylah Mcphee  
07:00
Kvalifikáció
Peangtarn Plipuech  
Xiaodi You  
07:00
Kvalifikáció
Miharu Imanishi  
Alison Bai  
Női Egyéni Salak Germany Stuttgart Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Giulia Gatto-Monticone  
Magdalena Frech  
11:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Greetje Minnen  
Anna Blinkova  
12:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Vera Zvonareva  
Isabella Shinikova  
12:30
Kvalifikáció 2. fordulója
Anna Kalinskaya  
Mandy Minella  
13:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Anna Zaja  
Bernarda Pera  
13:30
Kvalifikáció 2. fordulója
Sara Sorribes Tormo  
Ekaterine Gorgodze  
14:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Anna-Lena Friedsam  
Antonia Lottner  
14:30
Kvalifikáció 2. fordulója
Jessika Ponchet  
Tereza Smitkova  
Női Egyéni Salak Turkey Istanbul Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Martina Di Giuseppe  
Viktoriya Tomova  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Kateryna Kozlova  
Berfu Cengiz  
10:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Veronika Kudermetova  
Giuliana Olmos  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Julia Glushko  
Zeynep Sonmez  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Tereza Mrdeza  
Alexandra Dulgheru  
11:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Irina Maria Bara  
Arina Rodionova  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Valentyna Ivakhnenko  
Elena Rybakina  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Fanny Stollar  
Ipek Oz  
12:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Anna Bondar  
Ana Bogdan  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Timea Babos  
Barbara Haas  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Yana Sizikova  
Danka Kovinic  
13:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ivana Jorovic  
Ipek Soylu  
Női Egyéni Salak Turkey W15 Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Chanel Simmonds  
Laura Schaeder  
Női Egyéni Salak Egypt W15 Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Döntő
Nastja Kolar  
Despina Papamichail  
Női Egyéni Kemény Mexico W15 Cancun Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Andrea Renee Villarreal  
Marcela Zacarias  
Női Egyéni Salak Ecuador W15 Guayaquil Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Fernanda Brito  
Yuliana Lizarazo  
Női Egyéni Salak Kazakhstan W15 Shymkent Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
Döntő
Gozal Ainitdinova  
Anastasia Zakharova  
Női Egyéni Salak Tunisia W15 Tabarka Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Döntő
Rosa Vicens Mas  
Amanda Carreras  
Női Egyéni Salak Italy W25 Santa Margherita Eredmény 1 2 3 4 5
12:30
Döntő
Daria Lopatetskaya  
Arantxa Rus  
Női Egyéni Salak USA W80 Dothan Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Döntő
Kristina Kucova  
Lauren Davis  
Férfi Páros Salak China Anning Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
09:40
Döntő
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo  
Max Purcell/Luke Saville [3]  
Férfi Páros Salak Monaco Monte-Carlo Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
Döntő
Robin Haase/Wesley Koolhof  
Nikola Mektic/Franko Skugor [7]  
Női Páros Fedett United Kingdom Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Harriet Dart/Heather Watson  
Anna Danilina/Galina Voskoboeva  
Női Páros Kemény Japan Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Shuko Aoyama/Eri Hozumi  
Lesley Kerkhove/Demi Schuurs  
Női Páros Salak Russia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Darya Kasatkina/Natalia Vikhlyantseva  
Elisabetta Cocciaretto/Sara Errani  
Női Páros Salak Slovakia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Viktoria Kuzmova/Magdalena Rybarikova  
Beatriz Haddad Maia/Luisa Stefani  
Női Páros Fedett Belgium Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Ysaline Bonaventure/Yanina Wickmayer  
Aliona Bolsova/Maria-Jose Martinez Sanchez  
Női Páros Salak Czech Republic Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Marie Bouzkova/Barbora Krejcikova  
Gabriela Dabrowski/Sharon Fichman  
Női Páros Kemény Australia Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Ashleigh Barty/Samantha Stosur  
Vera Lapko/Lidziya Marozava  
Női Páros Salak France Fed Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Caroline Garcia/Kristina Mladenovic  
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu