Tenisz eredmények élő és tenisz statisztikák

Női Egyéni Salak China Anning Eredmény 1 2 3 4 5
05:00
Középdöntő
Hua-Chen Lee [1]  
Yuqi Sheng [8]  
05:00
Középdöntő
Ziyi Yang [6]  
Sowjanya Bavisetti [7]  
Női Egyéni Kemény Turkey Antalya Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Negyeddöntő
Noelia Zeballos [4]  
Cemre Anil [5WC]  
09:30
Negyeddöntő
Jacqueline Cabaj Awad [1]  
Luminita Tutunaru  
09:30
Negyeddöntő
Sinja Kraus  
Daria Nazarkina [2]  
11:00
Negyeddöntő
Romina Oprandi  
Bianca Behulova  
Női Egyéni Kemény Georgia Batumi Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Középdöntő
Gyulnara Nazarova [6]  
Anna Kubareva [3]  
09:30
Középdöntő
Valeriya Urzhumova [5]  
Daria Kudashova  
Női Egyéni Kemény Australia Cairns Eredmény 1 2 3 4 5
04:30
Negyeddöntő
Zuzana Zlochova  
Astra Sharma [4]  
06:00
Negyeddöntő
Kaylah Mcphee  
Jodie Anna Burrage [q]  
06:00
Negyeddöntő
Destanee Aiava [3]  
Seone Mendez [q]  
06:30
Negyeddöntő
Alison Bai  
Kimberly Birrell [8]  
Női Egyéni Salak Egypt Cairo Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Charlotte Roemer  
Costanza Traversi  
10:00
Negyeddöntő
Viktoria Morvayova [5]  
Anna Morgina [3q]  
11:30
Negyeddöntő
Sandra Samir [1]  
Joelle Kissell  
Női Egyéni Salak Bulgaria Dobrich Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Caroline Werner [q]  
Jaqueline Cristian [5]  
10:00
Negyeddöntő
Anna Bondar [7]  
Ulrikke Eikeri [4]  
11:00
Negyeddöntő
Irina Fetecau  
Katarzyna Piter [8]  
Női Egyéni Kemény China Guangzhou Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Középdöntő
Qiang Wang [3]  
Andrea Petkovic  
13:30
Középdöntő
Yulia Putintseva [5]  
Bernarda Pera  
Női Egyéni Kemény Republic of Korea Seoul Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Negyeddöntő
Evgeniya Rodina  
Kiki Bertens [2]  
07:30
2. forduló
Jelena Ostapenko [1]  
Ekaterina Alexandrova  
07:50
Negyeddöntő
Mandy Minella  
Ajla Tomljanovic  
10:00
Negyeddöntő
Irina-Camelia Begu [7]  
Maria Sakkari [3]  
Női Egyéni Kemény Portugal Lisbon Eredmény 1 2 3 4 5
13:00
Negyeddöntő
Greta Arn [8]  
Nuria Parrizas-Diaz  
13:00
Negyeddöntő
Mariam Bolkvadze  
Pemra Ozgen [5]  
14:20
Negyeddöntő
Fatma Al Nabhani  
Tessah Andrianjafitrimo  
15:40
Negyeddöntő
Shalimar Talbi [q]  
Lesley Kerkhove [3]  
Női Egyéni Kemény USA Lubbock Eredmény 1 2 3 4 5
19:00
Középdöntő
Rebecca Marino [7]  
Hayley Carter [q]  
19:00
Középdöntő
Emina Bektas [8]  
Robin Anderson  
Női Egyéni Kemény Tunisia Monastir Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
Negyeddöntő
Bhuvana Kalva  
Madison Westby  
10:30
Negyeddöntő
Merel Hoedt [5]  
Claudia Giovine [2]  
12:00
Negyeddöntő
Giulia Brighi [q]  
Andreea Prisacariu [8]  
Női Egyéni Salak Montenegro Podgorica Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Negyeddöntő
Barbara Haas [1]  
Miriam Kolodziejova [5]  
13:00
Negyeddöntő
Helene Scholsen  
Jesika Maleckova  
Női Egyéni Salak France Saint Malo Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Irina Maria Bara [6]  
Ekaterine Gorgodze  
11:00
Negyeddöntő
Diana Marcinkevica [q]  
Liudmila Samsonova [q]  
15:00
Negyeddöntő
Timea Bacsinszky [WC]  
Veronica Cepede Royg [8]  
16:30
Negyeddöntő
Kathinka Von Deichmann [9]  
Katarina Zavatska  
Női Egyéni Salak Italy Santa Margherita Di Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
2. forduló
Kristina Kucova  
Jule Niemeier [q]  
11:00
2. forduló
Ylena In-Albon [7]  
Alice Matteucci [q]  
Női Egyéni Salak Kazakhstan Shymkent Eredmény 1 2 3 4 5
07:00
Középdöntő
Ulyana Ayzatulina  
Ksenia Palkina [2]  
07:00
Középdöntő
Maryna Chernyshova [1]  
Maria Shusharina [q]  
Női Egyéni Fedett Japan Tokyo Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Negyeddöntő
Alison Riske [q]  
Karolina Pliskova [4]  
07:30
Negyeddöntő
Donna Vekic  
Caroline Garcia [2]  
08:00
Negyeddöntő
Naomi Osaka [3]  
Barbora Strycova [8]  
11:00
Negyeddöntő
Camila Giorgi  
Victoria Azarenka [WC]  
Női Egyéni Kemény China Wuhan Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Ekaterina Makarova  
Lizette Cabrera  
06:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Christina Mchale  
Polona Hercog  
06:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Monica Puig  
Claire Liu  
06:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Amanda Anisimova  
Yafan Wang  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Vania King  
Lara Arruabarrena  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sorana Cirstea  
Nicole Gibbs  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sara Sorribes Tormo  
Magda Linette  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Fangzhou Liu  
Monica Niculescu  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Katerina Siniakova  
Jil Teichmann  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sofia Kenin  
Zhaoxuan Yang  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Caroline Dolehide  
Marketa Vondrousova  
07:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Viktoria Kuzmova  
Xiyu Wang  
08:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Viktorija Golubic  
Sabine Lisicki  
09:20
Kvalifikáció 1. fordulója
Ying-Ying Duan  
Ana Bogdan  
09:20
Kvalifikáció 1. fordulója
Rebecca Peterson  
Xinyun Han  
Női Páros Kemény China Guangzhou Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Középdöntő
Kaitlyn Christian/Sabrina Santamaria [1]  
Monique Adamczak/Jessica Moore [3]  
10:00
Középdöntő
Xinyu Jiang/Qianhui Tang [4]  
Danka Kovinic/Vera Lapko  
Női Páros Kemény Republic of Korea Seoul Eredmény 1 2 3 4 5
06:00
Negyeddöntő
Ji-Hee Choi/Na-Lae Han [WC]  
Dalila Jakupovic/Darija Jurak [2]  
Női Páros Fedett Japan Tokyo Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Középdöntő
Miyu Kato/Makoto Ninomiya  
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu [2]  
08:20
Középdöntő
Andrea Hlavackova/Barbora Strycova [1]  
Raquel Atawo/Anna-Lena Groenefeld [4]  
<