Sopot Challenger 2019 Live score, live eredmények
TeniszEredmenyek.HU
Minden mérkőzés
Férfiak
Nők
ÉLŐ TENISZ MÉRKŐZÉSEK
AZ ÖSSZES MÉRKŐZÉS
ATP: Los Cabos
ATP: Washington
ATP: Kitzbuhel
ATP: Chengdu Challenger
ATP: Lexington Challenger
ATP: Liberec Challenger
ATP: Segovia Challenger
ATP: Sopot Challenger
ATP: M15 Agadir
ATP: M15 Brussels
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Chitila
ATP: M15 Novi Sad
ATP: M15 Tabarka
ATP: M15 Telavi
ATP: M15 Xativa
ATP: M25 Bolzano
ATP: M25 Decatur
ATP: M25 Dublin
ATP: M25 Nonthaburi
ATP: M25 Roehampton
TENISZ VILÁGRANGLISTÁK
Férfi világranglista
Női világranglista
Élő eredmények
Hátralévő
Befejezett
Az én meccseim (0)
Sopot Challenger live, ˆ92K+H,
Hivatalos honlap
Sopot Challenger
Eredmény
1
2
3
4
5
04.08.19
Döntő
Stefano Travaglia
2
6
2
6
H2H
Filip Horansky
1
4
6
2
03.08.19
Középdöntő
Stefano Travaglia
2
6
7
H2H
Tristan Lamasine
0
1
5
03.08.19
Középdöntő
Filip Horansky
2
5
7
7
H2H
Aslan Karatsev
1
7
5
6
7
02.08.19
Negyeddöntő
Stefano Travaglia
2
6
6
H2H
Mohamed Safwat
0
4
4
02.08.19
Negyeddöntő
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Jan Choinski
0
1
0
02.08.19
Negyeddöntő
Aslan Karatsev
2
4
6
7
H2H
Paolo Lorenzi
1
6
3
6
4
02.08.19
Negyeddöntő
Tristan Lamasine
2
3
7
6
H2H
Alexey Vatutin
1
6
5
2
01.08.19
3. forduló
Mohamed Safwat
2
6
6
H2H
Pedro Martinez Portero
0
3
4
01.08.19
3. forduló
Stefano Travaglia
2
6
6
H2H
Gastao Elias
0
4
2
01.08.19
3. forduló
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Aleksandre Metreveli
0
3
1
01.08.19
3. forduló
Alexey Vatutin
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans
0
4
2
01.08.19
3. forduló
Aslan Karatsev
2
6
6
H2H
Christopher O'Connell
0
2
1
01.08.19
3. forduló
Tristan Lamasine
2
2
6
6
H2H
Mikael Ymer
1
6
4
1
01.08.19
3. forduló
Jan Choinski
2
6
6
6
H2H
Jeremy Jahn
1
3
7
7
4
02.08.19
3. forduló
Paolo Lorenzi
2
2
6
6
H2H
Jurgen Zopp
1
6
3
4
30.07.19
2. forduló
Mohamed Safwat
2
7
6
H2H
Fabrizio Ornago
0
6
2
2
30.07.19
2. forduló
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Javier Barranco Cosano
0
0
3
30.07.19
2. forduló
Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Lorenzo Giustino
0
6
3
3
30.07.19
2. forduló
Tristan Lamasine
2
5
6
6
H2H
Andrea Pellegrino
1
7
4
4
30.07.19
2. forduló
Aleksandre Metreveli
2
4
6
6
H2H
Alessandro Giannessi
1
6
3
4
30.07.19
2. forduló
Pedro Martinez Portero
2
7
6
H2H
Facundo Mena
0
6
1
0
31.07.19
2. forduló
Paolo Lorenzi
2
6
6
H2H
Martin Cuevas
0
3
1
31.07.19
2. forduló
Jurgen Zopp
2
6
6
H2H
Ivan Nedelko
0
2
1
31.07.19
2. forduló
Gastao Elias
2
6
3
6
H2H
Zdenek Kolar
1
4
6
4
31.07.19
2. forduló
Stefano Travaglia
2
6
6
H2H
Daniel Michalski
0
1
1
31.07.19
2. forduló
Jeremy Jahn
2
6
6
7
H2H
Kamil Majchrzak
1
7
5
1
5
31.07.19
2. forduló
Alexey Vatutin
2
6
6
H2H
Chun Hsin Tseng
0
3
3
31.07.19
2. forduló
Kimmer Coppejans
2
6
6
H2H
Alexander Zhurbin
0
3
2
31.07.19
2. forduló
Christopher O'Connell
2
6
7
H2H
Tommy Robredo
0
4
6
4
31.07.19
2. forduló
Jan Choinski
2
3
6
6
H2H
Tomislav Brkic
1
6
4
3
31.07.19
2. forduló
Mikael Ymer
2
6
6
H2H
Ivan Gakhov
0
2
3
29.07.19
1. forduló
Jeremy Jahn
2
6
6
H2H
Pedro Sakamoto
0
3
3
29.07.19
1. forduló
Facundo Mena
2
6
6
H2H
Michal Dembek
0
0
3
29.07.19
1. forduló
Martin Cuevas
2
7
6
H2H
Johannes Haerteis
0
6
5
4
29.07.19
1. forduló
Fabrizio Ornago
2
6
3
7
H2H
Alen Avidzba
1
3
6
5
29.07.19
1. forduló
Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Frederico Ferreira Silva
0
5
4
29.07.19
1. forduló
Aleksandre Metreveli
2
6
6
H2H
Kacper Zuk
0
3
1
29.07.19
1. forduló
Ivan Gakhov
2
6
7
H2H
Jacopo Berrettini
0
3
5
29.07.19
1. forduló
Andrea Pellegrino
2
6
6
H2H
Marco Bortolotti
0
3
1
29.07.19
1. forduló
Javier Barranco Cosano
2
6
7
H2H
Ante Pavic
0
4
5
30.07.19
1. forduló
Tomislav Brkic
2
7
6
H2H
Pawel Juszczak
0
5
4
30.07.19
1. forduló
Gastao Elias
2
6
6
H2H
Andrey Golubev
0
1
1
30.07.19
1. forduló
Ivan Nedelko
2
6
6
H2H
Evgenii Tiurnev
0
3
2
30.07.19
1. forduló
Alexander Zhurbin
2
7
7
H2H
Riccardo Bonadio
0
6
1
6
2
30.07.19
1. forduló
Christopher O'Connell
2
6
6
H2H
Enrico Dalla Valle
0
0
2
30.07.19
1. forduló
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Viktor Durasovic
0
3
4
30.07.19
1. forduló
Daniel Michalski
2
6
7
H2H
Michal Przysiezny
0
2
5
29.07.19
Kvalifikáció
Alexander Zhurbin
2
6
6
H2H
Szymon Walkow
0
4
4
29.07.19
Kvalifikáció
Pawel Juszczak
2
6
6
H2H
Filip Pieczonka
0
0
2
Sopot Challenger
Eredmény
1
2
3
4
5
04.08.19
Döntő
Andre Begemann/Florin Mergea
2
6
3
10
H2H
Karol Drzewiecki/Mateusz Kowalczyk
1
1
6
8
03.08.19
Középdöntő
Andre Begemann/Florin Mergea
2
6
6
H2H
Marco Bortolotti/Christopher O'Connell
0
3
4
03.08.19
Középdöntő
Karol Drzewiecki/Mateusz Kowalczyk
2
4
6
10
H2H
Ivan Gakhov/Aslan Karatsev
1
6
1
7
01.08.19
Negyeddöntő
Ivan Gakhov/Aslan Karatsev
2
7
6
10
H2H
Hunter Johnson/Yates Johnson
1
6
4
7
4
7
01.08.19
Negyeddöntő
Andre Begemann/Florin Mergea
2
6
3
10
H2H
Tomislav Brkic/Ante Pavic
1
2
6
8
01.08.19
Negyeddöntő
Karol Drzewiecki/Mateusz Kowalczyk
2
4
7
10
H2H
Javier Barranco Cosano/Alexander Merino
1
6
6
1
8
02.08.19
Negyeddöntő
Marco Bortolotti/Christopher O'Connell
2
6
6
H2H
Jeremy Jahn/Pedro Martinez Portero
0
3
4
30.07.19
1. forduló
Tomislav Brkic/Ante Pavic
2
4
6
10
H2H
Jan Zielinski/Kacper Zuk
1
6
1
8
30.07.19
1. forduló
Karol Drzewiecki/Mateusz Kowalczyk
2
7
6
H2H
Andrey Golubev/Zdenek Kolar
0
5
4
31.07.19
1. forduló
Hunter Johnson/Yates Johnson
2
6
6
H2H
Jacopo Berrettini/Riccardo Bonadio
0
2
1
31.07.19
1. forduló
Ivan Gakhov/Aslan Karatsev
2
7
6
H2H
Andrea Pellegrino/Mark Vervoort
0
6
5
1
31.07.19
1. forduló
Andre Begemann/Florin Mergea
2
6
3
10
H2H
Martin Cuevas/Facundo Mena
1
4
6
6
31.07.19
1. forduló
Jeremy Jahn/Pedro Martinez Portero
2
6
6
H2H
Marcin Matkowski/Szymon Walkow
0
3
3
31.07.19
1. forduló
Marco Bortolotti/Christopher O'Connell
2
6
6
H2H
Aleksandre Metreveli/Alexey Vatutin
0
3
3
31.07.19
1. forduló
Javier Barranco Cosano/Alexander Merino
1
w/o
H2H
Ivan Nedelko/Evgenii Tiurnev
0
<