Brazil Brazil F15 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
20:00
Középdöntő
Fabricio Neis
Filipe Brandao
22:00
Középdöntő
Rafael Matos
Nicolas Kicker [2]
Chile Chile F8 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
15:00
Középdöntő
Juan Pablo Paz [6]
Jorge Aguilar [2]
16:20
Középdöntő
Guillermo Rivera-Aranguiz
Juan Carlos Saez [4]
Cyprus Cyprus F3 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
Negyeddöntő
Zhizhen Zhang [q]
Richard Gabb [4]
Dominican Republic Dominican Republic F1 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Középdöntő
Antal Van Der Duim [1]
Juan Ignacio Galarza
16:00
Középdöntő
Connor Smith [3]
Thiago Moura Monteiro [8]
Egypt Egypt F34 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Negyeddöntő
Jaroslav Pospisil [1]
Jan Satral [6]
09:00
Negyeddöntő
Sherif Sabry [7]
Julien Cagnina [2]
09:00
Negyeddöntő
Bastian Trinker [4]
Tom Jomby [SE]
09:00
Negyeddöntő
Gregoire Barrere [8]
Mohamed Safwat [3]
Iran Iran F11 / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
07:30
Negyeddöntő
Marc Fornell-Mestres [q]
Juan Lizariturry [4]
07:30
Negyeddöntő
Jonas Luetjen
Arkadiusz Kocyla [8]
Kuwait Kuwait F3 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
11:00
Középdöntő
Roberto Ortega-Olmedo [1]
Christian Trubrig
11:00
Középdöntő
Jaime Pulgar-Garcia [3]
Adrien Bossel [5]
Thailand Thailand F10 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Középdöntő
Danai Udomchoke [5]
Brydan Klein [3]
04:00
Középdöntő
Jason Jung [4]
Yasutaka Uchiyama [2]
Tunisia Tunisia F9 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Negyeddöntő
Joao Domingues [7]
David Perez Sanz [2]
09:30
Negyeddöntő
Evan Hoyt [q]
Omar Giacalone [4]
11:10
Negyeddöntő
Nikola Milojevic [1]
Lukas Ruepke
11:10
Negyeddöntő
Yannick Jankovits [3]
Nicola Ghedin [6]
Turkey Turkey F42 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Negyeddöntő
Lukas Mugevicius
Kirill Dmitriev [8]
09:00
Negyeddöntő
Dmitry Popko
Roman Safiullin [7]
09:00
Negyeddöntő
Paul Woerner [LL]
Denys Mylokostov [q]
10:40
Negyeddöntő
Tucker Vorster [6]
Frederico Ferreira Silva [3]