Tenisz eredmények élő és tenisz statisztikák

Férfi Egyéni Szőnyeg Italy Andria Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Negyeddöntő
Zdenek Kolar [8]  
Christopher Heyman [q]  
13:20
Negyeddöntő
Viktor Galovic [6]  
Mirza Basic [3]  
14:50
Negyeddöntő
Andrea Pellegrino [WC]  
Filippo Baldi [WC]  
16:20
Negyeddöntő
Franko Skugor  
Uladzimir Ignatik [5]  
Férfi Egyéni Salak Argentina Argentina F10 (Villa Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Középdöntő
Juan Ignacio Galarza [1]  
Gonzalo Villanueva [7]  
14:00
Középdöntő
Tomas Lipovsek Puches [3]  
Manuel Pena Lopez [6]  
Férfi Egyéni Kemény India Bangalore Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Középdöntő
Jay Clarke  
Tsung-Hua Yang  
12:00
Középdöntő
Sumit Nagal  
Yuki Bhambri [3]  
Férfi Egyéni Salak Brazil Brazil F3 (Sao Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Negyeddöntő
Bernardo Saraiva [5]  
Petr Arkhipov [q]  
16:00
Negyeddöntő
Eduardo Dischinger  
Joao Lucas Reis Da Silva [WC]  
17:30
Negyeddöntő
Alexandre Tsuchiya [PR]  
Tigre Hank  
Férfi Egyéni Fedett Czech Republic Czech Republic F11 Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Negyeddöntő
Dominik Kellovsky  
Yanais Laurent  
10:00
Negyeddöntő
Marek Gengel  
Niels Lootsma [6]  
11:30
Negyeddöntő
Dan Added [q]  
Michael Vrbensky [WC]  
11:30
Negyeddöntő
Pavel Kotov [5]  
David Poljak  
Férfi Egyéni Fedett France Davis Cup World Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Rubber 1
Lucas Pouille  
David Goffin  
16:00
Jo-Wilfried Tsonga  
Steve Darcis  
Férfi Egyéni Kemény Egypt Egypt F35 (Sharm Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Negyeddöntő
Wilfredo Gonzalez  
Finn Bass  
14:30
Negyeddöntő
Olexiy Kolisnyk [6]  
Daniil Zarichanskyy  
Férfi Egyéni Kemény Greece Greece F10 (Heraklion) Eredmény 1 2 3 4 5
10:30
Negyeddöntő
Mor Bulis [8]  
Altug Celikbilek [4]  
10:30
Negyeddöntő
Alexey Zakharov [q]  
Yaraslav Shyla [2]  
12:00
Negyeddöntő
Yannick Jankovits [3]  
Jakob Sude  
12:00
Negyeddöntő
Carlos Gomez-Herrera [1]  
Mick Veldheer [q]  
Férfi Egyéni Kemény Thailand Hua Hin Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
09:00
Negyeddöntő
John Millman [8]  
Alexey Vatutin  
10:00
Negyeddöntő
Edan Leshem  
Andrew Whittington  
10:20
Negyeddöntő
Soon-Woo Kwon [7]  
Tatsuma Ito [4]  
11:40
Negyeddöntő
Matthew Ebden [1]  
Go Soeda [6]  
Férfi Egyéni Kemény Indonesia Indonesia F7 (Jakarta) Eredmény 1 2 3 4 5
07:30
Középdöntő
Shintaro Imai [3]  
Renta Tokuda [8]  
09:00
Középdöntő
Duckhee Lee [1]  
Alexei Popyrin  
Férfi Egyéni Kemény Mexico Mexico F6 (Monterrey) Eredmény 1 2 3 4 5
03:40
2. forduló
Francisco Dias [q]  
Florian Lakat [q]  
Férfi Egyéni Salak Brazil Rio De Janeiro Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Negyeddöntő
Jaume Antoni Munar Clar [8]  
Andrea Collarini  
17:30
Negyeddöntő
Pedro Cachin  
Jose Hernandez-Fernandez  
20:00
Negyeddöntő
Carlos Berlocq [4]  
Guilherme Clezar  
22:00
Negyeddöntő
Rogerio Dutra Da Silva [1WC]  
Thiago Moura Monteiro [5]  
Férfi Egyéni Kemény JAR South Africa F1 Eredmény 1 2 3 4 5
08:00
Negyeddöntő
Nikala Scholtz [1]  
Tom Jomby  
08:00
Negyeddöntő
Quentin Robert (1994) [q]  
Takanyi Garanganga [2]  
08:00
Negyeddöntő
Benjamin Lock [3]  
Peter Heller  
08:00
Negyeddöntő
Gary Kushnirovich  
Leny Mitjana [4]  
Férfi Egyéni Salak Tunisia Tunisia F36 (Hammamet) Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Negyeddöntő
Frederico Gil [7]  
Nino Serdarusic [2]  
09:30
Negyeddöntő
Carlos Boluda-Purkiss [3]  
Oriol Roca Batalla [6]  
11:00
Negyeddöntő
Steven Diez [1]  
Nikolas Sanchez-Izquierdo [WC]  
11:00
Negyeddöntő
Cristian Carli [8]  
Marc Fornell-Mestres  
Férfi Egyéni Salak Turkey Turkey F44 (Antalya) Eredmény 1 2 3 4 5
08:40
Negyeddöntő
Alexander Lazov [1]  
Davide Galoppini [7]  
08:40
Negyeddöntő
Shahin Khaledan [q]  
Pavel Nejedly [q]  
08:40
Negyeddöntő
Samuel Bensoussan [4]  
Andrey Chepelev [q]  
10:10
Negyeddöntő
Pietro Rondoni [6]  
Jordi Samper-Montana [3]  
Férfi Egyéni Fedett USA USA F38 (Columbus) Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Negyeddöntő
Luke Bambridge [8]  
Alexander Sarkissian [2]  
16:00
Negyeddöntő
Mikael Torpegaard  
Alexander Ward [5]  
17:30
Negyeddöntő
Aleksandar Vukic [6]  
Evan Zhu  
17:30
Negyeddöntő
Jeffrey Schorsch  
Samuel Monette [7]  
Férfi Egyéni Kemény Vietnam Vietnam F3 (Thu Eredmény 1 2 3 4 5
04:00
Negyeddöntő
Arjun Kadhe [8]  
Nam Hoang Ly [2]  
04:00
Negyeddöntő
Rio Noguchi  
Issei Okamura  
05:30
Negyeddöntő
Daniiar Duldaev  
Nathan Pasha [5]  
05:50
Negyeddöntő
Andrew Harris [1]  
Dusty H. Boyer  
Férfi Páros Szőnyeg Italy Andria Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Középdöntő
Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori  
Tomasz Bednarek/David Pel [2]  
00:00
Középdöntő
Sander Arends/Sander Gille [1]  
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino  
Férfi Páros Kemény India Bangalore Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
13:30
Döntő
Mikhail Elgin/Divij Sharan [1]  
Ivan Sabanov/Matej Sabanov  
Férfi Páros Kemény Thailand Hua Hin Challenger Eredmény 1 2 3 4 5
11:20
Középdöntő
Austin Krajicek/Jack Withrow [4]  
John Millman/Stephane Robert  
Férfi Páros Salak Brazil Rio De Janeiro Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Negyeddöntő
Franco Agamenone/Facundo Arguello  
Romain Arneodo/Fernando Romboli [4]  
00:00
Negyeddöntő
Gilbert Soares Klier Junior/Christian Oliveira [WC]  
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela [2]  
<