France Paris / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Igor Sijsling
Teimuraz Gabashvili
14:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Jan-Lennard Struff
Donald Young
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Vincent Millot
Bernard Tomic
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jack Sock
Albert Ramos
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Steve Johnson
Lucas Pouille
18:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Andrey Kuznetsov
Jarkko Nieminen
Brazil Brazil F10 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
22:00
Döntő
Fabiano De Paula [1]
Ricardo Hocevar [4]
USA Charlottesville Challenger / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Gregory Ouellette
Miguel-Angel Reyes-Varela
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jc Aragone
Benjamin Lock
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jonathan Cornish
Erik Elliott
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
John Harrison Richmond
Alexander Ritschard
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nikita Kryvonos
Ronnie Schneider
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Laurent Lokoli
Brayden Schnur
16:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Thai Kwiatkowski
Frederik Nielsen
17:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Daniel Nguyen
Alexios Halebian
17:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Justin S. Shane
Romain Bogaerts
19:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jeff Dadamo
Marcos Giron
19:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Lewis Burton
Sekou Bangoura
20:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Marcus Willis
Noah Rubin
20:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sebastian Bader
Evan King
22:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Luca Corinteli
Juan-Carlos Spir
22:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Kevin King
Henrik Wiersholm
22:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Andrew Carter
Ryan Shane
Argentina Cordoba Challenger / Férfi Egyéni / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
16:00
Középdöntő
Facundo Bagnis [6]
Alejandro Gonzalez [2]
17:30
Középdöntő
Maximo Gonzalez [5]
Pedro Cachin [WC]
Czech Republic Czech Republic F4 / Férfi Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
11:20
Középdöntő
Jan Hernych [4Q]
Jan Mertl [2]
12:50
Középdöntő
Uladzimir Ignatik [1]
Nikola Mektic [3]
Germany Eckental Challenger / Férfi Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Nils Langer
Sebastian Prechtel
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Marcin Gawron
Denis Matsukevitch
00:00
Kvalifikáció 2. fordulója
Patrick Schmitt
David Pel
21:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Philipp Dittmer
Gibril Diarra
23:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Sebastian Sachs
Louis Donczyk
Egypt Egypt F29 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
10:00
Középdöntő
Aldin Setkic [1]
Matwe Middelkoop [8]
11:30
Középdöntő
Piotr Gadomski [5]
Mohamed Safwat [2]
France France F24 / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
14:30
Döntő
Maxime Authom [5]
Adelchi Virgili
Switzerland Geneva Challenger / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Oliver Marach
Urs Thurau
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Christopher Marquis
Boris Pashanski
17:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Enzo Sommer
Simeon Rossier
19:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Keivon Tabrizi
Karim Chawich
20:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Sandro Ehrat
Dimitar Kuzmanov
22:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Maxime Tchoutakian
Constantin Belot
Germany Germany F17 / Férfi Egyéni / Szőnyeg Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Középdöntő
Matthias Wunner [6]
Mats Moraing [4Q]
14:00
Középdöntő
Nicolas Reissig [3]
Maximilian Marterer [2]
United Kingdom Great Britain F17 / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Döntő
Tom Farquharson
Adrien Bossel
Portugal Portugal F11 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
14:00
Középdöntő
Rui Machado [1]
Joao Domingues [7]
14:00
Középdöntő
Frederico Ferreira Silva [3]
Andre Gaspar Murta [6]
India Pune Challenger / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
12:00
Döntő
Yuichi Sugita [4]
Adrian Menendez-Maceiras [6]
Spain Spain F32 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
11:30
Középdöntő
Pablo Vivero Gonzalez [q]
Juan Sebastian Gomez
13:00
Középdöntő
Roberto Marcora [1]
Yannick Mertens [4]
Switzerland Basel / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
16:30
Középdöntő
Roger Federer [1]
Ivo Karlovic [8]
Australia Traralgon Challenger / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
00:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Alexander Babanine
David Hough
01:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Chuhan Wang
Paul Kramberger
01:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Lewis Miles
Adam Hubble
01:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Jeremy Beale
Keita Koyama
02:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Dayne Kelly
Adam Haanappel
02:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Chanchin Sookton-Eng
William Ma
02:30
Kvalifikáció 1. fordulója
James Palmer
Scott Puodziunas
04:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Calum Puttergill
Darren K. Polkinghorne
04:00
Kvalifikáció 1. fordulója
Mitchell Harper
Patrick Davidson
05:30
Kvalifikáció 1. fordulója
Lawrence Bataljin
Greg Jones
Turkey Turkey F37 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
09:30
Középdöntő
Pedja Krstin [1]
Matija Pecotic
13:00
Középdöntő
Federico Gaio [4]
Kirill Dmitriev [8]
USA USA F29 / Férfi Egyéni / Kemény Eredmény 1 2 3 4 5
17:00
Középdöntő
Henrique Cunha [1]
Dennis Novikov [3]
18:30
Középdöntő
Deiton Baughman
Michael Mmoh [WC]
Spain Valencia / Férfi Egyéni / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
20:00
Középdöntő
Jeremy Chardy
Tommy Robredo
Argentina Cordoba Challenger / Férfi Páros / Salak Eredmény 1 2 3 4 5
21:30
Döntő
Hugo Dellien/Juan Ignacio Londero
Marcelo Demoliner/Nicolas Jarry [4]
Switzerland Basel / Férfi Páros / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
18:30
Középdöntő
Dominic Inglot/Florin Mergea
Vasek Pospisil/Nenad Zimonjic [2]
Spain Valencia / Férfi Páros / Fedett Eredmény 1 2 3 4 5
22:00
Középdöntő
Leonardo Mayer/Joao Sousa
Jean-Julien Rojer/Horia Tecau [4]